Facebook Google+ Twitter

Zapowiedź debaty kandydatów na stanowisko Prezydenta Katowic

Już 12 listopada o godzinie 13:00 na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, odbędzie się debata z udziałem kandydatów na stanowisko Prezydenta Miasta Katowice.

Końcówka kampanii wyborczej zapowiada się emocjonująco. Kandydaci zabiegają o głosy, spotykają się z wyborcami, biorą  / Fot. Fot by Lestat (Jan Mehlich)/CC BY-SA 3.0/Via Wikipedia Commonsudział w merytorycznych debatach. Według sondaży przedwyborczych, największe szansę na wygraną mają Marcin Krupa oraz Andrzej Sośnierz. Obaj panowie prowadzą w dwóch różnych badaniach, jednak żadnemu nie udało się zdobyć powyżej połowy głosów.

Mieszkańcy Katowic, którzy będą chcieli porównać poszczególne wizje kandydatów na rozwój i przyszłość miasta, mogą wziąć udział w debacie na Uniwersytecie Śląskim. W spotkaniu wezmą udział: Krystyna Doktorowicz, Arkadiusz Godlewski, Marcin Krupa, Andrzej Sośnierz, Marek Szczerbowski, Jerzy Ziętek oraz Adam Stach.

Debata odbędzie się 12 listopada 2014r, o godzinie 13.00 w auli Kazimierza Popiołka na pierwszym piętrzę Wydziału Nauk Społecznych (ul. Bankowa 11). Wstęp wolny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.