Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11383 miejsce

Zapowiedź meczu Polska - Armenia [PRZEWODNIK, MAPA, PARKINGI]

Już dzisiaj Biało-Czerwoni będą walczyć o kolejne punkty w spotkaniu eliminacyjnym do Mistrzostw Świata w 2018 roku . Zapraszamy do przeczytania praktycznego przewodnika przed meczem Polska - Armenia!

Kilka dni temu zapisaliśmy bardzo ważne trzy punkty na naszym koncie, pokonując drużynę Danii. Ale to już historia! Tym Zapowiedź meczu Polska - Armenia / Fot. Paweł Kiliańskirazem rywal wydaje się być znacznie łatwiejszy, jednak nie możemy pozwolić sobie na zlekceważenie reprezentacji Armenii. Cel jest jeden - pewnie zdobyć komplet oczek.

Informację dla kibiców przed meczem Polska - Armenia 11.10.2016

Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Bramy Stadionu Narodowego dla kibiców zostaną otwarte natomiast na trzy godziny przed meczem - 17:45. Warto podkreślić, że ciągle są dostępne bilety na ten mecz.

Darmowa komunikacja dla kibiców

Posiadacze biletów na mecz mogą skorzystać z darmowej komunikacji miejskiej od 6:00 w dniu meczu do godziny 01:00 w dniu pomeczowym w obrębie 1 strefy biletowej ZTM Warszawa następującymi środkami transportu publicznego:
- autobusami
- tramwajami
- metro
- kolej SKM
- Koleje Mazowieckie

Nie jedź samochodemZapowiedź meczu Polska - Armenia / Fot. Paweł Kiliański

Kibice, którzy planują wybrać się samochodem z zamiarem zaparkowania go w jego okolicach, powinni przemyśleć swoją decyzję. Jedynie osoby ze specjalnymi przepustkami zostaną wpuszczeni na parkingi w okolicach korony stadionu. Organizatorzy polecają pozostawienie samochodów w strefach "Parkuj i Jedź" lub "P+R". W dniu meczu będą one darmowe dla posiadaczy biletów na mecz.

Co można zabrać na stadion

Oczywiście, na stadion nie wejdziemy z żadnym niebezpiecznym przedmiotem. Nie zostaniemy wpuszczeni również z jakimkolwiek napojem. Organizator odradza zabieranie plecaków i toreb. Można posiadać ze sobą aparaty fotograficzne, nawet lustrzanki, jeżeli długość obiektywu nie przekroczy 10 cm.

Początek spotkania o godzinie 20:45. Transmisja w Polsacie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.