Facebook Google+ Twitter

Zapraszam do Karpacza na XI Mistrzostwa Polski Dziennikarzy

Już po raz 11. w Karpaczu w dniach 4-6 września spotkają się dziennikarze i będą walczyć o puchar na letnim torze saneczkowym.

W dniach 4-6 września w Karpaczu już po raz jedenasty spotkają się dziennikarze i będą walczyć o mistrzostwo Polski w trzech kategoriach: kobiet, mężczyzn i drużynowej. W tym roku zawodnicy oddają po trzy przejazdy na torze Alpine Coaster. O miejscu zadecyduje suma dwóch najlepszych czasów.

Do Karpacza są zaproszeni dziennikarze, prezenterzy, sprawozdawcy sportowi polscy i zagraniczni, przedstawiciele redakcji prasowych, radiowych, telewizyjnych i mediów elektronicznych. Jedną redakcję mogą reprezentować maksymalnie 4 osoby. W zawodach wezmą udział tylko te osoby, które dokonają zgłoszenia najpóźniej do 31 sierpnia za pomocą poczty elektronicznej na adres kolorowa@kolorowa.pl. Startowe w wysokości 70 zł pobierane będzie w biurze zawodów przy akredytacji.

Organizatorzy jak zwykle przygotowali wiele niespodzianek. Już we wtorek po przyjeździe wypoczniemy w Parku Wodnym, w nowo powstałym Hotelu Gołębiewskim, a wieczorem czeka nas uroczysta kolacja w Western City.

W środę od godz. 10 rozpoczynamy zawody, z krótką przerwą na obiad w Pensjonacie "U Musa". Wieczorem zobaczymy prezentację Karpacza i opracowania "Marka Karkonosze - Strategia i Promocja". Porozmawiamy również z burmistrzem Karpacza.

Zapraszam serdecznie. Liczba miejsc ograniczona (ok. 80) - decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkajmy się w Karpaczu!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.