Facebook Google+ Twitter

Zapraszam do udziału w pierwszym kolegium redakcji sportowej!

Witam! Historyczne, pierwsze spotkanie członków redakcji sportowej serwisu W24 odbędzie się w najbliższy piątek 18 marca 2011 r. w godz. 18-19. Zapraszamy!

W24 / Fot. W24Jeżeli chodzi o termin spotkania, to bardzo proszę o wyrozumiałość i próbę dostosowania swoich planów, tak aby móc pojawić się w redakcji lub przed komputerem. Każda następna data kolegium będzie ustalana wspólnie w naszym gronie, jednak aby do tego doszło musimy się ten pierwszy raz spotkać.

Tak jak informowałem za pomocą poczty wewnętrznej, jeżeli ktoś nie mieszka w Warszawie, może wziąć udział w spotkaniu za pomocą wideokonferencji, proszę tylko o nick skype'a, i obecność przed komputerem. Kontakty proszę o przesyłanie za pomocą poczty wewnętrznej.

Musimy zarezerwować również salę, oraz ją przygotować, dlatego musimy przesłać konkretną wiadomość do wydawców odnośnie naszego spotkania do środy. Proszę o "info" jak najszybciej.

Proszę również, aby każdy z nas na spotkaniu powiedział o swojej wizji tworzenia tej redakcji i współpracy, to ma być nasze wspólne "dziecko" i każda opinia, pomysł co zrobić, żeby było lepiej będzie jak najbardziej wskazana. Oczywiście jeżeli chodzi o moją osobę, to na pierwszym spotkaniu każdej zainteresowanej osobie podam login i hasło do kalendarza redakcyjnego, który powstał specjalnie na potrzeby redakcji.

Podsumowując, zapraszam wszystkich do wzięcia udziału w pierwszym kolegium redakcji sportowej serwisu W24, które odbędzie się w najbliższy piątek 18 marca 2010 roku. Wszystkich, którzy będą obecni za pośrednictwem wideokonferencji, proszę o przesłanie numeru skype'a, najpóźniej do wtorku do wieczora.

Proszę o kontakt przez pocztę wewnętrzną serwisu.

Pozdrawiam gorąco.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.