Facebook Google+ Twitter

Zapraszamy do akcji "Uśmiech dziecka na Dzień Dziecka"!

Fundacja Hospicyjna w ramach Funduszu Dzieci Osieroconych otacza opieką dzieci, które straciły w hospicjum kogoś bliskiego. Mamę, tatę, brata... kogoś, kto był w ich życiu ważny.

Część osieroconych dzieci pozostaje w swoich rodzinnych, dzisiaj już niepełnych domach. Niestety część trafia do domów dziecka, bo nie ma się nimi kto zaopiekować. Ale nawet te, które pozostają z jednym z rodziców często są zagubione i zaniedbane. Rodzic, który pozostał jest psychicznie rozbity i często sam potrzebuje pomocy. Dochodzi do tego trudna sytuacja materialna, bo najczęściej ta długotrwała choroba wyciąga wszystkie dostępne zasoby. Pozostaje niewiele.

Właśnie dlatego chcemy w Dzień Dziecka ofiarować im powód do uśmiechu, do radości i zabawy. I to poczucie "nie jestem sam".

Pod swoją opieką Fundacja Hospicyjna ma 300 dzieci z terenu całej Polski. Każde z dzieci napisało nam jaki jest jego wymarzony prezent na Dzień Dziecka - czasem jest to zestaw przyborów szkolnych, czasem plecak, czasem książka....

Jak można wziąć udział w akcji? Całkiem zwyczajnie - robiąc prezent dla wybranego dziecka. Po skontaktowaniu się z Justyną Ziętek z Fundacji Hospicyjnej (tel. 662 692 831, 058 340 61 15 e-mail j.zietek@fundacjahospicyjna.plTen adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ) otrzymają Państwo informację o dziecku i jego marzeniu. Do prezentu można dołączyć kolorową kartkę z życzeniami. Prezenty za pośrednictwem Fundacji Hospicyjnej trafiają do dzieci z całej Polski. Ważne, by wartość prezentu nie przekraczała 100 zł.

Do akcji włączyła się już firma Dr Irena Eris, której pracownicy przygotowują prezenty dla 100 dzieci!

Zapraszam serdecznie do włączenia się do tej akcji zarówno osoby indywidualne, jak i firmy. Niech Dzień Dziecka będzie dla każdego dziecka powodem do radości!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.