Facebook Google+ Twitter

Zapraszamy na II Śląskie Spotkanie Dziennikarzy Obywatelskich

Współautorzy: Barbara Podgórska

Spotkanie odbędzie się 12 czerwca na działce w kompleksie POD im. 1000-lecia w Rudzie Śląskiej Halembie. Szczególnie gorąco zapraszamy kolegów w mediów lokalnych.

 / Fot. T. KowalskiSerdecznie i uprzejmie zapraszamy na II Śląskie Spotkanie Dziennikarzy Obywatelskich, zorganizowane z okazji obchodzonego po raz pierwszy Dnia Dziennikarza Obywatelskiego, przypadającego na 14 czerwca. Spotkanie odbędzie się w dniu 12 czerwca na działce w kompleksie POD im. 1000-lecia w Rudzie Śląskiej Halembie. Szczególnie gorąco zapraszamy kolegów z mediów lokalnych.

Z dojazdem jest tak: autobusami z Zabrza, Bytomia, Mikołowa, Rudy Śląskiej, Katowic należy dojechać do pętli na ulicy Solidarności w Halembie. Po wyjściu z autobusu widać ogródki działkowe im. 1000-lecia Państwa Polskiego. Trzeba wejść w tę furtkę i dojść alejką do bramy głównej ogródków, wyjść przed bramę i skręcić w prawo, idąc koło kortów tenisowych, a dalej wzdłuż ogrodzenia boiska Szkoły Podstawowej nr 15, w stronę widocznego lasu. Przy końcu tego ogrodzenia, po prawej stronie, w gęstwinie ligustru jest furtka na naszą działkę. Będzie otwarta
na oścież dla wszystkich gości. Powita Was Nutka! W razie problemów proszę dzwonić: 608 853 821.

Kto zaś będzie jechał samochodem (dojazd autostradą do węzła Wirek, dalej kierunek
na Halembie), to jedzie ulicą Solidarności w Halembie (główna droga) prawie do końca, skręca w ulicę Energetyków i pyta o klub Muza, albo lepiej o piekarnię Gerlacha. Tam są parkingi. Stąd jest 50 metrów do bramy głównej ogródków 1000-lecia PP. Nie wchodzi przez bramę, tylko idzie wzdłuż ogrodzeń w stronę lasu, by po około 300 metrach trafić na naszą działkę.

Będziemy czekali! Barbara i Adam Podgórscy – Wiadomości24.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Nutka, okazała się bardzo towarzyska, krupnioki, żur z wkładką - bardzo dobre. Jeszcze lepsze okazały się nalewki i wina Basi. Rewelacyjne usytuowanie i otoczenie zielenią drzew, pozwoliło ukryć się przed lejącym się z nieba żarem, choć wieczorem pogoda zmusiła nas do schronienia się przed burzą w przytulnej altanie. Nasza dziennikarska liczebność, była nieco słabsza, od tej deklarowanej, co zresztą nie miało żadnego wpływu na jakość spotkania. Za nadzwyczaj ciepłe przyjęcie i doskonałą organizację imprezy, wypada podziękować Gospodarzom, życząc Im dalszych sukcesów i stu lat życia.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Warszawa pozdrawia Śląsk. Bawcie się dobrze!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Uprzejmie ponawiamy zaproszenie na II Śląskie Spotkanie Dziennikarzy Obywatelskich w Rudzie Śląskiej Halembie, które odbędzie się 12 czerwca, w sobotę o godzinie 16 , na działce w POD im 1000 lecia państwa Polskiego.
Okazja wielka: po raz pierwszy obchodzony w całej Polsce, Dzień Dziennikarza Obywatelskiego,
Wśród atrakcji:
uścisk dłoni Adama;
winka i nalewki propinacji Basi;
darmowe fotki z Nutka (kudy tam niedźwiedziowi na Krupówkach),
zdjęcie „familijne”
drobne, nikomu niepotrzebne upominki;
certyfikaty uczestnictwa;
krupniki z różna;
spotkanie ze sławnym rysownikiem Markiem W. Judyckim i prezentacja jego kolekcji grunwaldzkiej.
Może wpadnie nasza ukochana TV Sfera, a i Wiadomości Rudzkie obiecały zrelacjonować spotkanie.
Zapraszamy innych kolegów z mediów lokalnych.
Szykujcie humory, aparaty i długopisy, aby móc uwiecznić dla potomności to słynne wydarzenie.
Basia i Adam Podgórscy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Już nie mogę się doczekać spotkanka :) Do zobaczenia :)).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przy okazji, to jerst na 300 matreial zamieszczony od momentu kiedy w marcu 2009 dowiedzielismysię że portal W24 istnieje, To też jakis symptomatyczny fakt! Pyrsk!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam, przepraszam za brak prezycji, spowodowny trema przed tak znamienitym spotkaniem.. Godzina 16, ale będzemy czekali juz od 15. co tam mowia prognozy?

Komentarz został ukrytyrozwiń

ja poproszę o informację o której godzinie to spotkanie ma się odbyć, bo jakieś egazaminy mam w weekend i nie wiem czy mi się wpasuje w grafik :)
pozdrawiam

Emil :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gorąco żałuję że nie będę mógł przyjechać. W Polsce będę dopiero na początku sierpnia i gdyby wtedy takie spotkanie, to ja chętnie skorzystam z zaproszenia. Pozdrawiam i życzę udanego spotkania na moim kochanym Śląsku.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.