Facebook Google+ Twitter

Zapraszamy na inaugurację Akademii Przyszłości w Warszawie

Już w najbliższą sobotę, 17 listopada, o godzinie 10 w gmachu Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej odbędzie się uroczysta inauguracja kolejnej edycji projektu Akademia Przyszłości w Warszawie.

 / Fot. Akademia PrzyszłościAkademia Przyszłości jest projektem realizowanym przez Stowarzyszenie WIOSNA. Pomaga dzieciom, które w wyniku szkolnych niepowodzeń a niekiedy i trudnych życiowych doświadczeń potrzebują, by ktoś pomógł im uwierzyć w siebie. To jest możliwe dzięki wolontariuszom Akademii Przyszłości: ludziom pełnym pasji, zapału i entuzjazmu, którzy nie wahają się mądrze pomagać.

Od niedawna projekt Akademia Przyszłości został objęty honorowym patronatem prezydent miasta stołecznego Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz, współpracujemy też z wieloma organizacjami pozarządowymi.

Na Inauguracji będzie obecny Dziekan Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej prof. dr hab. inż. Zbigniew Brzózka, wezmą w niej także udział wolontariusze EDC czynnie wspierający naszą działalność

W Inauguracji wezmą udział również Koordynator Regionalny Akademii Przyszłości, a także wolontariusze wraz z dziećmi objętymi naszym projektem.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.