Facebook Google+ Twitter

Zapraszamy na Integracyjny portal "Napromieniowani"

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-10-09 13:06

Zapraszam wszystkie osoby z niesprawnościami na nowy portal integracyjny osób niepełnosprawnych, poruszający dobitnie sprawy związane z osobami z różnymi niesprawnościami...

Zapraszamy na Integracyjny portal "Napromieniowani" / Fot. Norbert CzaplaZapraszam wszystkie osoby z niesprawnościami na nowy portal integracyjny osób niepełnosprawnych, poruszający dobitnie sprawy związane z osobami z różnymi niesprawnościami... W portalu "Napromieniowani" znajdziecie oprócz forum dyskusyjnego i newsy z różnymi wiadomościami, jak również takie atrakcje jak: Czaty, głosowy i tekstowy, serwis randkowy, radio internetowe "Bez Barier" i inne, telewizję internetową i wiele, wiele innych atrakcji, między innymi różnorakie konkursy.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy takimi samymi ludźmi jak wy. Też czujemy, też chcemy, dawać miłość i być kochanymi, być potrzebnymi. Nie zamykajcie przed nami swoich drzwi, to że los nas obdarzył jakąś wada nie jest ważne. Nie bójcie się nas, jesteśmy tacy sami jak WY. Jesteśmy grupą ludzi znającą się z sieci, pragnącą spróbować zmienić życie osób niepełnosprawnych... Jeśli nie jest wam obojętny los osób niepełnosprawnych i ich rodzin, to zapraszamy do współpracy... Próbujemy walczyć z barierami architektoniczno - komunikacyjnymi, prawnymi a zwłaszcza mentalnymi.

Zmiany, jakich dokonano w tym okresie w porównaniu do liczby istniejących wciąż barier, nie pozostawiają złudzeń, jak niewiele posunęliśmy się do przodu. Wystarczy przejść się głównymi ulicami wielu polskich miast, aby przekonać się, z jak niewielu budynków może korzystać osoba mająca problem z poruszaniem się. W ogromnej większości obiekty publiczne, obiekty administracji państwowej, sądy, zakłady ubezpieczeń społecznych, jak również restauracje, kawiarnie, kościoły, dworce i inne budynki użyteczności publicznej, są w Polsce niedostępne dla osób niepełnosprawnych. Oznacza to, osoby niepełnosprawne w naszym kraju w znacznym stopniu nie mogą korzystać ze swoich praw i wolności. Stawia to pod znakiem zapytania realność konstytucyjnych zasad państwa prawnego, równego wobec wszystkich obywateli.

Administracja "Napromieniowanych"
Pod ten e-mail można pisać swoje spostrzeżenia, pytania i propozycje: biuro.napromieniowani@gmail.com

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.