Facebook Google+ Twitter

Zapraszamy na IV edycję Forum Gospodarczego InvestExpo w Chorzowie

Termin IV edycji Forum Gospodarczego InvestExpo jest już znany! Cykliczna impreza biznesowa, skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, odbędzie się 20 i 21 marca (wtorek i środa) 2012 roku w Chorzowie.

Forum Gospodarcze InvestExpo to dwudniowa konferencja poświęcona najważniejszym problemom małych i średnich przedsiębiorstw. To wydarzenie jest niepowtarzalną okazją dla przedsiębiorców, aby w przyjaznej atmosferze uzyskać cenną wiedzę o możliwościach inwestowania i rozwoju ich firm. Wysokiej klasy eksperci z dziedziny inwestycji i finansów rzucą nowe światło na zagadnienia innowacyjności na rynkach finansowych, inwestycji przedsiębiorstw w dobie poprawy koniunktury i zagadnień związanych z rozwojem małych i średnich firm.

Forum organizowane jest od 2009 roku przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych, a każda kolejna edycja cieszy się większym zainteresowaniem uczestników i przewyższa poprzednie jakością merytoryczną i organizacyjną. Jak podkreślają organizatorzy, IV edycja odbędzie się pod hasłem "Wiedza, biznes, finanse" i będzie źródłem praktycznych wskazówek, w jaki sposób rozwinąć swoją firmę w czasie kolejnej fali kryzysu. To jedyna tego typu impreza na Śląsku, która wychodzi naprzeciw potrzebom firm i organizuje specjalnie dla nich konferencje, w której nie uczestniczą tysiące osób, a około dwustu rzeczywiście zainteresowanych tematyką i żywo dyskutujących podczas kilku zorganizowanych sesji tematycznych.

Badania przeprowadzone przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych wykazały, że właściciele małych i średnich przedsiębiorstw preferują konferencje, w których mogą zadać pytania prelegentom i uzyskać praktyczne wskazówki, które przyczynią się do rozwoju ich firm. Takie właśnie są Fora Gospodarcze InvestExpo, w których uczestnicy mają szansę uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, spotykając się i rozmawiając z wysokiej klasy ekspertami.

Organizowanie Forum InvestExpo trwa, a prace nad zakresem tematycznym potrwają jeszcze przez około trzy miesiące. Organizatorzy zapowiadają jednak, że tegoroczna tematyka będzie dotyczyła aktualnych problemów gospodarczych i będzie odpowiedzią na realne potrzeby przedsiębiorców i świata finansów. Dorobek merytoryczny wszystkich konferencji zorganizowanych przez Instytut Nauk Ekonomicznych i Społecznych jest efektem współpracy z partnerami oraz rozmów z wysokiej klasy ekspertami z dziedziny finansów i ekonomii. Organizatorzy Forum IE 2012 są otwarci na propozycje tematyczne i zapraszają do współpracy w ramach tego przedsięwzięcia.

Więcej informacji www.investexpo.pl.


Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.