Facebook Google+ Twitter

Zapraszamy na krakowskie Targi Książki 2011!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2011-11-01 13:14

Największe w Polsce spotkanie sympatyków książek już 3 listopada w Krakowie. Autorzy, wydawcy, księgarze, a przede wszystkim czytelnicy, przez cztery jesienne dni będą cieszyć się swoim świętem.

Niespodzianki na stoisku B70!

Największe w Polsce spotkanie sympatyków książek już 3 listopada w Krakowie. Autorzy, wydawcy, księgarze, a przede wszystkim czytelnicy, przez cztery jesienne dni będą cieszyć się swoim świętem. Nie zabraknie stałego bywalca Targów Książki w Krakowie, Oficyny Wydawniczej Impuls. Tak jak w roku ubiegłym, czekamy na stoisku B70. Warto nas odwiedzić nie tylko ze względu na nasze książki, cenne źródło wiedzy pedagogicznej i dziedzin pokrewnych.
Przygotowaliśmy wiele atrakcji.

Na Targach jesteśmy już od czwartku. Już od tego dnia impulsowe stoisko stanie się miejscem spotkań z naszymi książkami i autorami (zapowiadamy już teraz wiele premier i nowości!). Specjalnie na tę okazję obniżamy ceny książek o 15 proc., a wśród przyjaciół Oficyny Wydawniczej Impuls w serwisie Facebook.com rozdajemy kupony rabatowe! Takie okazje trafiają się tylko raz w roku i tylko na Targach Książki w Krakowie.

Poza tradycyjną literaturą drukowaną, stoisko B70 będzie gościć również nowe czytelnicze technologie. Przedstawiciele firmy RCS 2 Apple Authorized Reseller prezentować będą produkty przeznaczone dla czytelników, również najnowszy model głośnego gadgetu iPad 2. Nasi goście będą mogli zapoznać się z wielofunkcyjnością urządzeń i sprawdzić jak się prezentują impulsowe publikacje w wersji elektronicznej. Prezentacji towarzyszyć będzie atrakcyjny konkurs w którym nagrodą jest iPod nano najnowszej generacji. Cztery dni, cztery konkursy, cztery iPody. Po szczegóły zapraszamy na stoisko B70. Nie czekajcie!

Fundatorem nagród iPod jest firma RCS 2 Apple Authorized Reseller.

Jeszcze jedna niespodzianka z ostatniej chwili:
Tylko u nas rysowanie Bipermana na żywo!

Do zobaczenia. Więcej niespodzianek… już na naszym stoisku!

Serdecznie zapraszamy 3-6.11.2011 na godz. 15. Targi Książki do Krakowa, ul. Centralna 41 a.

Źródło:
impulsoficyna.com.pl
Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.