Facebook Google+ Twitter

Zapraszamy na sympozjum o dziennikarstwie obywatelskim

Serdecznie zapraszamy na sympozjum, “Dziennikarstwo obywatelskie. Moda czy szansa na kształtowanie postaw prospołecznych?”, jakie Stowarzyszenie Dziennikarzy Obywatelskich organizuje 10 czerwca (wtorek), o godz. 11.00, w sali nr 210 Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego przy ul. Nowy Świat 69.

Sympozjum składać się będzie z dwóch części. W pierwszej odbędą się prezentacje serwisów dziennikarstwa obywatelskiego zakończone dyskusją. Udział potwierdził Paweł Nowacki, redaktor naczelny Wiadomości24.pl. Moje Miasto Warszawa reprezentować będą Mirosław Kowalski, dyrektor zarządzający projektem w Mediach Regionalnych i Tomasz Krawczyk, kierownik projektu. Alert24.pl przedstawi redaktor Magdalena Tobik.

Wysłuchamy wystąpień prezesa Stefana Bratkowskiego, prof. dr hab. Wiesława Godzica i prezesa Krzysztofa Urbanowicza. Tę część także zwieńczy dyskusja. Zakończenie sympozjum przewidujemy przed godz. 15. Zapraszam serdecznie w imieniu SDO i współorganizatora - samorządu studentów Instytutu Dziennikarstwa Uniwersytetu Warszawskiego. Przypominam - wtorek 10 czerwca, godz. 11, w sali nr 210 przy ul. Nowy Świat 69. Czekamy!

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Dziękuję serdecznie, Panie Stefanie! Przywraca mi Pan wiarę w to, że warto pokazywać "społeczność, której coś się udało". Nie wstydzę się już, że "przewróciło mi się w głowie'. ;-)
Pozdrawiam. :-)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ok, dobrze ze zostało to nagrane, przynajmniej można obejrzeć :)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Tak, na szybko:

http://www.polityczni.pl/dziennikarstwo_obywatelskie_,_10,06,08, udio,51,2289.html

Pełen zapis spotkania.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Postaram się materiały z sympozjum jak najszybciej umieścić na stronie sdo.org.pl, a krótszą relację zdać na łamach link

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe :) Szkoda tylko ze jest to organizowane tylko w Warszawie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.