Facebook Google+ Twitter

Zaprojektuj Eko Klasę ze Snów

Od trzech lat wraz z pierwszym dzwonkiem każda szkoła zdobywa szansę na nowoczesny sprzęt multimedialny i ogromne wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie "Klasa ze Snów".

Rozpoczyna się już trzecia edycja ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Klasa ze Snów". Uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich przez cztery miesiące będą tworzyć projekty swoich wymarzonych klas, w których chcieliby się uczyć. Tegoroczny konkurs przybrał nową, ekologiczną formę, a jury zwróci także uwagę na to, jakie materiały wykorzystali w swoich pracach młodzi artyści. Do konkursu będą również przyjmowane grafiki komputerowe.

W poprzednich edycjach zarówno uczniowie jak i nauczyciele wykazali się ogromnym zaangażowaniem przesyłając łącznie blisko dwa tysiące prac. Były kolorowe wycinanki i wyklejanki, projekty przestrzenne, a nawet futurystyczne konstrukcje.
Swój wpływ na wyniki głosowania będą mieli również Internauci, którzy od 7 lutego na stronie www.klasazesnow.pl
będą wybierać pracę, która najlepiej oddaje idee ekologicznej Klasy ze Snów.

Na zwycięskie szkoły czekają cenne nagrody opatrzone marką NOBO ufundowane przez firmę ACCO Polska – pomysłodawcę i sponsora konkursu. Zdobywcy pierwszego miejsca wraz z członkami prośrodowiskowej fundacji AERIS FUTURO (Partnera konkursu) oraz ACCO Polska
(głównego organizatora projektu) posadzą także 5 drzewek w pobliżu swojej szkoły oraz umieszczą pamiątkową tabliczkę.

Młodzi twórcy będą pracować indywidualnie lub w grupach, a każda szkoła może przesłać na konkurs jedną reprezentacyjną pracę. Zgłoszenia przyjmowane będą do 31 grudnia 2009 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Więcej informacji znajduje się na stronie www.klasazesnow.pl

Wybrane dla Ciebie:


Zobacz inne materiałyKomentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.