Facebook Google+ Twitter

Zaprojektuj gadżet dla Poznania i wygraj nawet 5 tysięcy złotych!

Miasto Poznań ogłosiło konkurs na zaprojektowanie i wykonanie prototypu gadżetu, który w ciekawy sposób promowałby miasto. Autorzy najlepszych projektów mogą wygrać nawet 5 tysięcy złotych.

Weź udział w konkursie i wygraj nawet 5 tysięcy złotych! / Fot. Wikipedia CommonsW konkursie mogą wziąć udział zarówno poznaniacy, jaki i mieszkańcy innych miast ponieważ ma on charakter ogólnopolski. Celem konkursu jest poprawienie rozpoznawalności marki miasta Poznań i budowanie wokół niej pozytywnych skojarzeń. Nie ma żadnych ograniczeń, jednak organizatorzy zaznaczają, że ważne jest to aby gadżety były w pełni funkcjonalne. Aby wystartować w konkursie trzeba m.in. przygotować prototyp gadżetu wraz z dokumentacją techniczną.

Dla osób, które zdecydują podjąć się tego trudnego zadania przygotowano nagrody pieniężne. Za I miejsce przewidziano nagrodę w wysokości 5 000 zł, a dla wyróżnionych osób 2 500 zł. Najlepsze projekty zostaną wyprodukowane i wprowadzone do sprzedaży.

Swój projekt, wraz ze wspomnianą już wcześniej dokumentacją techniczną, można dostarczyć osobiście do Urzędu Miasta, przesłać pocztą lub przesyłką kurierską z dopiskiem "gadżet Poznan*" na adres:

Urząd Miasta Poznania
Biuro Promocji Miasta
pl. Kolegiacki 17
61-841 Poznań

Termin składania prac mija 20 grudnia. Szczegóły konkursu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie miasta www.poznan.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

ddb
  • ddb
  • 04.10.2010 13:16

Wszystko fajnie ale dlaczego tylko 5tyś? Czy to jest konkurs dla studentów??

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.