Facebook Google+ Twitter

Zaprojektuj maskotkę na mundial Bonarki i Garbarni

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2014-06-04 13:46

By poczuć dreszczyk emocji i słodki smak zwycięstwa, można zgłosić swą drużynę do piłkarskich rozgrywek „Młode lwy. Garbarski mundial”. Lub też wziąć udział w konkursie na projekt turniejowej maskotki.

Wraz z rozpoczęciem zapisów na zawody rozpoczyna się również kierowany do dzieci i młodzieży konkurs na projekt maskotki. Forma wykonania projektu jest dowolna – jedyną barierą jest wyobraźnia młodego designera oraz… możliwości produkcyjne. Celem konkursu jest bowiem wyłonienie trzech najlepszych zgłoszeń. W ten sposób cały turniej „Młode lwy. Garbarski mundial” zyska niepowtarzalną i jedyną w swym rodzaju oprawę. A biorący w nim udział piłkarze dodatkową motywację do walki o zwycięstwo.
By wziąć udział w konkursie należy zatem wykonać w domu swój projekt piłkarskiej maskotki, a następnie przynieść go do 11 czerwca do Punktu Informacyjnego w Bonarce. Jurorzy wybiorą następnie 3 najlepsze propozycje, które zostaną wykonane i otrzymają zaszczytny tytuł oficjalnych maskotek garbarskiego mundialu.
Konkurs jest częścią piłkarskiego wydarzenia, do jakiego Bonarka wraz z RKS Garbarnią Kraków zaprasza młodych zawodników z rocznika 2003 i 2004. By się zapisać, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na www.bonarkacitycenter.pl, a następnie wysłać go na adres P.Zielinski@kuc.com.pl lub dostarczyć do Punktu Informacyjnego w Bonarce. Nabór trwa do 13 czerwca. Następnie na murawie RKS Garbarnia odbędzie się faza kwalifikacyjna, w której z każdego rocznika zmierzą się po 32 drużyny. Do ostatniego, finałowego już etapu przejdzie po 7 drużyn. Zagrają one już na boisku zamontowanym specjalnie na tę okoliczność przy Bonarce.
„Młode lwy. Garbarski mundial” to kolejne już wydarzenie w ramach organizowanej przez Bonarkę podgórskiej inicjatywy, mającej przybliżyć sekrety i uroki wciąż jeszcze nie w pełni odkrytej prawobrzeżnej części Krakowa. RKS Garbarnia dołączyła tym samym do szerokiego grona lokalnych partnerów, z którymi Bonarka podjęła efektywną współpracę. Wcześniej realizowała podgórskie projekty m.in. z Domem Kultury Podgórze, tamtejszą Szkołą Muzyczną czy też wieloma organizacjami pozarządowymi.
(Przemysław Zieliński)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.