Facebook Google+ Twitter

Zaprojektuj mural dla Chopina i Warszawy

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2010-07-29 11:41

Good Looking Studio oraz Biuro Promocji Miasta Stołecznego Warszawa ogłaszają konkurs dla młodych i pomysłowych artystów.

Pomnik Chopina / Fot. http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Chopin_denkmal_wwa.jpeg&filetimestamp=20060128164553Kto najlepiej połączy dla Chopina i stolicy takie czynniki jak Street-art, kreatywność i projekt, zobaczy swój mural w Centrum Warszawy na 200 m.kw. Do zdobycia są również wspaniałe nagrody.

Jak podaje Warszawa.pl konkurs jest skierowany do młodych i oryginalnych artystów, którzy chcą włączyć swoją twórczość w obchody Roku Chopinowskiego i zrealizować własny projekt.

W konkursie szanse na wygraną ma każdy, a nagrody są warte zdobycia. Nagroda główna to przeniesienie swojego projektu z kartki na wielką ścianę w środku stolicy. Oczywiście wszystko z pomocą organizatorów. Pozostałe nagrody to słuchawki SKULLCANDY, bony na zakupy w sklepach CROPP TOWN i ubrania ze sklepu DR. SNEAKER NIKE SPORTSWEAR.

Konkurs trwa od 21 lipca do 20 września 2010 roku. Gotowy projekt należy wysłać do 6 września na adres: konkurs@fryderykwwarszawie.pl.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.