Facebook Google+ Twitter

Zaproszenia do teatru dla czytelników Wiadomości24.pl

Warszawski Teatr Tańca Zawirowania, działający w Starej Prochowni, wznawia działalność po wakacjach. Nowy sezon zacznie spektaklem "W stronę światła... z zamkniętymi oczami". Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na ten spektakl

fot. materiały prasowePrzedstawienie „W stronę światła...” było w tym roku prezentowane na poznańskiej Malcie i w wersji plenerowej na Festiwalu Teatru Niezależnego na Krecie. Bilet kosztuje 10 zł.

Specjalnie dla czytelników Wiadomości24.pl mamy 3 podwójne zaproszenia na ten spektakl (niedziela, 1 października, godz. 19). Chcesz dostać jedno z nich? Wyślij swoje zgłoszenie na adres a.plona@wiadomosci24.pl. Zasada jest prosta: kto pierwszy ten lepszy.

Spektakl otworzy cykl Comiesięcznych Spotkań z Teatrem Tańca w sali widowiskowej DK Włochy w Warszawie. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca Teatr Tańca Zawirowania będzie prezentował spektakle swoje oraz zaproszonych gości. – Będą je zamykały dyskusje między twórcami, a widzami spektakli – zapowiada Magda Baworowska z Fundacji Scena Współczesna.

fot. materiały prasoweWarsztaty taneczne dla chętnych

Z myślą o tych widzach, którzy chcieliby doskonalić swoje umiejętności taneczne, teatr rozpoczyna także całoroczne warsztaty taneczne w sali widowiskowej DK Włochy. – Zapraszamy szczególnie tych, którzy chcą kształcić się w dziedzinie tańca współczesnego i wziąć udział w przygotowaniu spektaklu – mówi Magda Baworowska. Zajęcia poprowadzą: liderka Teatru Tańca Zawirowania, Elwira Piorun, Michał Piróg, w przyszłości zaproszeni goście.

Sala Widowiskowa DK Włochy mieści się przy ul. 1 Sierpnia 36a. Z centrum się tam dostać tramwajami, które jadą w stronę Okęcia (7, 9, 29), przystanek PKP Rakowiec.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Oh szkoda, że Warszawa nie jest w Pradze..:(

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciągle mamy jeszcze 2 podwójne zaproszenia, czekamy na zgłoszenia!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dzieki, poprawione.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adam, chyba popełniłeś błąd w nazwisku Magdy. Jeśli chodzi o tą osobę, o której myślę, to nazywa się ona Magda Baworowska. Niska, sympatyczna brunetka :) Sprawdź to proszę, bo może się mylę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.