Facebook Google+ Twitter

Zaproszenia do warszawskiego Teatru Capitol rozdane. Zobacz komu!

Do teatralnej akcji W24 "Bilet za recenzję" dołączyła kolejna warszawska scena. Na swoje spektakle zaprosił nas Teatr Capitol. "Drugi rozdział", "Gąska" i spektakl muzyczny "Lady Fosse 2", nad którym patronat medialny objął nasz serwis - to propozycje na luty. Zobacz, kto obejrzy przedstawienie.

Dla autorów Wiadomości24 mamy trzy podwójne zaproszenia na spektakle w lutym.

"Drugi rozdział" - 5 lutego, godzina 16 - Marek Czumaj
"Lady Fosse 2" - 11 lutego, godzina 20 - Agnieszka Kapturkiewicz
"Gąska" - 26 lutego, godzina 16 - Grzegorz Zduniak

Bilety do odbioru w redakcji Wiadomości24.pl w godzinach 7-20.


Przypominamy, że bilety otrzymują autorzy, którzy mają uzupełniony profil (imię, nazwisko, zdjęcie) oraz zadeklarują napisanie recenzji ze spektaklu.

Na zgłoszenia w komentarzach czekamy do 31 stycznia, do godziny 12.

Informacje o spektaklach przekazane w materiałach prasowych:

 / Fot. ."Drugi rozdział" - George to niedawno owdowiały pisarz w średnim wieku. Jego brat Leo na siłę szuka mu nowej partnerki życiowej. Jenny to świeża rozwódka, którą na randki próbuje umawiać jej przyjaciółka Faye. Pewnego wieczoru, zupełnie przypadkiem, George wykręca numer telefonu Jenny po to, by zupełnie niespodziewanie młodzieńczo się w niej zakochać i dwa tygodnie później wziąć z nią ślub. Życie jednak szybko weryfikuje różowy scenariusz...Tytułowy drugi rozdział to próba ułożenia sobie przez bohaterów życia jeszcze raz. To opowieść o przewrotności ludzkich uczuć, trudzie małżeństwa, zdradzie, szaleńczej miłości i życiowym niespełnieniu. Występują: Daria Widawska, Tamara Arciuch, Piotr Grabowski/Tomasz Kozłowicz, Bartek Kasprzykowski

 / Fot. .Lady Fosse 2 to show taneczne w wykonaniu artystów znanych z programu "Taniec z gwiazdami". Tancerze zabierają widzów w szaloną podróż przez najpiękniejsze chwile w historii tańca- od lat dwudziestych do współczesności. W rytmie jazzu, rock and rolla, quickstepa i rumby elegancja miesza się z niepohamowaną energią, zmysłowość z drapieżnością, tajemnice z pragnieniami. W spektaklu występują m. in.: Rafał Maserak, Łukasz Czarnecki, Tomasz Barański, Marcin Olszewski, Magdalena Soszyńska-Michno, Ewa Szabatin, Anna Bosak, Basia Zielińska. Wiadomosci24 patronują spektaklowi
Zobacz zdjęcia z prób


 / Fot. ."Gąska" - komedia, która opowiada życiu w prowincjonalnym teatrze, o artystach walczących o karierę ale przede wszystkim o własne szczęście. Trzy kobiety, dwóch mężczyzn. Tak bywa. W życiu, ale także w komediach, dramatach, farsach. Tym razem jesteśmy właśnie w samym środku aktorskiej prywatności. Dwie dojrzałe, pełne temperamentu aktorzyce, z całym bagażem zawiedzionych marzeń o wielkich karierach i wielkich uczuciach, a naprzeciw nich ona - młodziutka aktorka. Ot, Gąska...[...] Błyskotliwie napisany tekst mówi o poważnych sprawach z przymrużeniem oka, zaś finał zaskakuje wszystkich, nawet same bohaterki. Występują: Katarzyna Figura, Anna Gornostaj, Maria Dejmek/ Anna Kózka, Tomasz Dedek, Cezary Morawski

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (8):

Sortuj komentarze:

Mierzę wysoko więc, chcę z DRUGIm ROZDZIAŁem stanąć w oko w oko i później na państwa portalu dodać kilka słów natchnionych (recenzja się pojawi).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Z ogromną przyjemnością zobaczyłabym i z małą nieśmiałością zrecenzowałabym (mój debiut) spektakl "Gąska". Pozdrawiam wszystkich cieplutko.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podejmę się zrecenzować, to oczywiste, najchętniej zobaczyłbym:
- "Drugi rozdział" - 5 lutego, godzina 16

ale dwóch pozostałych spektakli również jeszcze nie widziałem, dlatego nie mam nic przeciwko aby zobaczyć Gąskę, czy Lady Fosse 2:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam serdecznie, jako miłośniczka tańca, z wielką przyjemnością napisze dla Państwa portalu i widzów recenzję spektaklu tanecznego "Lady Fosse" 2. Bardzo proszę o zaproszenie na spektakl 11 lutego, godz. 20 ;)))) Serdecznie dziękuję i już odliczam dni ;)))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Czy mógłbym nieśmiało poprosić o zaproszenie na "Gąskę" 26.02.2012 r. o godzinie 16:00 a napiszę najlepszą recenzję pod słońcem :)

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.01.2012 18:05

Trzeba przyznać, że gustowne są te ich teatralne afisze

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proszę o zaproszenie na 5 lutego- napiszę recenzję.

Komentarz został ukrytyrozwiń
  • Autor usunął profil
  • 18.01.2012 14:19

Bardzo proszę o podwójne zaproszenie na "Lady Fosse 2" - 11 lutego o godzinie 20 - tej. Zrecenzuję tak, że chętnie przeczytacie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.