Facebook Google+ Twitter

Zaproszenia na "Elegię" rozdane!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-08-28 15:29

Lista osób, które otrzymują od nas zaproszenie na film "Elegia".

Piotr Pieńkosz
Aneta Sidorowicz
Teresa Andrysiak
Gosia Kucharska
Ewa Ciechura

W tym tygodniu zaproszenia można odbierać między godziną 9 a 17.

O co chodziło?

Mamy pięć podwójnych zaproszeń na specjalny pokaz filmu "Elegia". Konkurs otwarty jest dla czytelników, użytkowników i sympatyków Wiadomości24.pl z Warszawy i okolic.

Plakat promujący film. / Fot. materiały prasoweProjekcja odbędzie się w czwartek 4 września, o godzinie 20.30, w kinie Atlantic (ul. Chmielna 33, sala B).
Aby zaproszenie wygrać należy odpowiedzieć na serię pytań.

1. W ilu filmach Penelope Cruz odgrywała postać, która nazywała się Lucia?
2. Wymień tytuły tych filmów.

Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres email: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl. W mailu, zatytułowanym "Elegia", należy podać odpowiedź na zadanie pytanie i swoje imię i nazwisko. Konkurs startuje w momencie publikacji tego artykułu, a kończy się we wtorek 2 września, o godzinie 15. Wtedy też ogłoszona zostanie lista zwycięzców. Po odbiór nagrody tradycyjnie zaprosimy Was na Domaniewską 41 (budynek Saturn), na I piętro, do recepcji. Tam po podaniu swoich danych (imienia i nazwiska z maila) otrzymacie zaproszenie.

Więcej na temat filmu przeczytacie tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Kalutor, spokojnie. Fakt, Redakcja mogla dopytac, ale Ty tez mogles w zgloszeniu zaznaczyc, ze w danym dniu bedziesz na miejscu.

P.S. Przydalyby sie jakies wejsciowki do innych miast. W koncu w kazdym wiekszym miescie jest po kilku - kilkunasty Autorów:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

A może Redakcja drogą losowania wybiera?Jakaś "sierotka Marysia" losuje; tu nie ma informacji, że decyduje kolejność zgłoszeń

Komentarz został ukrytyrozwiń

Znowu Warszawa i okolice. To niesprawiedliwe jest! Ostatnio celowo brałem udział w konkursie przeznaczonym dla "Warszawy i okolic". Decydowała kolejność zgłoszeń, odpowiedziałem zaraz po ogłoszeniu konkursu. Byłem ciekawy reakcji Redakcji i nie myliłem się, zostałem potraktowany ciepłym moczem. Nikt z Redakcji nie zadał sobie nawet trudu, żeby spytać mnie, czy przypadkiem nie będzie mnie w dniu projekcji filmu, w Warszawie. Czniać takie konkursy! Albo konkurs dla Wszystkich, albo dla nikogo!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Paweł: chodzi Ci o konkursy ogólnie czy o pokazy kinowe?

Komentarz został ukrytyrozwiń

szkoda, że w Warszawie... :(

Komentarz został ukrytyrozwiń

tak z ciekawości redakcjo, bo cały czas promowana jest w-wa, czy jest szansa na promocje D.O mieszkających poza stolicą. Inaczej czy ewentualne wejścia na prasę należy załatwiać samemu, czy przez w24 [oczywiście mówie o większych imprezach

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.