Facebook Google+ Twitter

Zaproszenia na film "Przyjeżdża orkiestra" w Poznaniu rozdane

Rozdaliśmy trzy podwójne zaproszenia na dowolny seans filmu "Przyjeżdża orkiestra!" w okresie 21 - 23.11 w poznańskim kinie Rialto.

Oficjalny plakat filmu "Przyjeżdża orkiestra" / Fot. materiały dystrybutoraOto lista osób, które wygrały zaproszenia
- Albert Skowroński
- Wojciech Grzesiak
- Marta Kowalewska

O co chodziło

Otrzymają je pierwsze osoby które wyślą maila na adres: kultura@wiadomosci24.pl o treści "Przyjeżdża orkiestra". W treści wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska (niezbędne do odbioru zaproszeń w kasie kina). Decyduje kolejność zgłoszeń. Fundatorem nagród jest kino Rialto.

„Przyjeżdża orkiestra!” to oryginalna i opowiedziana z wyjątkowym humorem historia egipskiej orkiestry, która zagubiła się w Izraelu. Zespół miał zagrać na uroczystym otwarciu centrum kulturalnego. Niestety, nikt nie odebrał muzyków z lotniska, ci więc decydują się znaleźć drogę sami. Film ten, przywodzący na myśl dzieła Emira Kusturicy, to żywiołowa, a zarazem pełna ciepła opowieść o radości życia, przełamywaniu barier, a przede wszystkim o zwycięstwie przyjaźni nad uprzedzeniami. Wszystko to w rytmach nieokiełznanej orientalnej muzyki. Obraz jest laureatem Nagrody Publiczności 23. Warszawskiego Festiwalu Filmowego.

Dystrybutorem filmu jest Kino Świat.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.