Facebook Google+ Twitter

Zaproszenia na koncert Artura Andrusa. Wyniki!!!

Znany artysta kabaretowy wystąpi w Gdyni 2 lutego. Centrum Kultury w Gdyni dla czytelników Wiadomości24 oferuje jedną podwójną wejściówkę.

 / Fot. Honorata Karapuda (materiały organizatora)Osoby, które chcą wybrać się na koncert, proszę o wpisywanie się w komentarzach, wraz z uzasadnieniem, dlaczego to właśnie one powinny otrzymać wejściówkę. Bilety trafią do autora, którego uzasadnienie będzie najciekawsze. Na zgłoszenia czekam do soboty 26 stycznia, do godz. 20. Ogłoszenie wyników tego samego dnia, ok. godz. 22.

Termin: 2 lutego (sobota), godz. 16
Miejsce: Sala Koncertowa Zarządu Morskiego Portu Gdynia S.A., ul. Rotterdamska 9, Gdynia
Czas trwania: ok. 90 min.

Czytaj również: Artur Andrus w GdyniWyniki!!!


Na koncert może już się szykować pani Maria Selke, której wypowiedź okazała się bezkonkurencyjna. Życzę miłych wrażeń. Proszę o kontakt na adres malgorzatka1712@gmail.com w celu potwierdzenia udziału w koncercie oraz uzyskania informacji o sposobie odbioru wejściówki. Pani adres mailowy nie będzie wykorzystywany w innym celu, niż korespondencja nt. koncertu, na który jest przyznawana wejściówka wymieniona w tym artykule.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Dziękuję za bilety.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Podziwiam dowcip, poczucie humoru, inteligencję i kulturę Artura Andrusa. Od dawna marzę o posłuchaniu na żywo tego artysty. "Spadkobiercy", "Myśliwiecka" narobily mi ogromnego apetytu. I chociaż mąż śpiewa i gra piosenkę "Zabierzcie mi gitarę" to mu jej nie zabiorę, bo również do niej słowa napisał nieoceniony A.A.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.