Facebook Google+ Twitter

Zaproszenia na koncert Biohazard rozdane - uzupełnienie

Rok założenia – 1988. Liczba koncertów – prawie 3 tys. w około 60 krajach świata. Muzyka – metal, hip hop, hardcore, punk. To wizytówka legendarnego, amerykańskiego zespołu Biohazard, który w 20. rocznicę założenia znów koncertuje!

Po burzliwych dyskusjach uznaliśmy, że pytanie nie było precyzyjnie sformułowane, a w informacjach na temat studia pojawiają się nieścisłości. Zaakceptowaliśmy odpowiedź RAT PISS STUDIOS. W związku z powyższym dodatkowe, podwójne zaproszenie otrzymuje:
Pan Robert Nowocień (osoba towarzysząca - Piotr Nowocień).
Ostateczna lista zwycięzców:
Robert Nowocień, Piotr Nowocień
Marcin Adamiec, Katarzyna AdamówLaureatom przypominamy by koniecznie wzięli ze sobą dowód osobisty! Przepraszam za zamieszanie, dziękuję Klubowi Stodoła za pomoc oraz życzę udanego koncertu!
Koncert Biohazard - 28.11 Klub Stodoła, Warszawa, wejście od 19.00

Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Pytanie było bardzo trudne, a poprawnie i najszybciej odpowiedział na nie: Pan Marcin Adamiec (osoba towarzysząca - Pani Katarzyna Adamów).

W konkursie zadaliśmy pytanie: Jak nazywa się studio nagrań gitarzysty i wokalisty zespołu Biohazard - Billy Graziadei? Odpowiedź prawidłowa brzmi: Underground Sound Studios.

Aby poprawnie odpowiedzieć na pytanie wystarczyło dokładnie przeczytać biografię grupy na oficjalnej stronie:
http://www.biohazard.com/biohazard_biography.html
pomocne były także strony: www.myspace.com/biohazard www.undergroundsoundstudios.com

materiały promocyjne / Fot. Klub StodołaZespół powstał na Brooklynie w Nowym Jorku w 1988 r. Panowie Seinfeld, Graziadei, Schuler, Hambel zaczęli wspólnie grać muzykę inspirując się m.in. Black Sabbath, Iron Maiden, Public Enemy i …życiem.

Zadebiutowali albumem „Biohazard” w 1990 r. W 1992 nagrali przełomowy krążek „Urban Discipline” z przebojowym singlem „Punishment” (odsłuchiwany ok. 280 tys. razy na www.myspace.com/biohazard). Dwa lata później powstał „State of the World Address”. Niestety pod koniec trasy koncertowej promującej album gitarzysta Hambel zdecydował o opuszczeniu kapeli. Motywy odejścia nie zostały ujawnione. Od roku 1995 zespół nie występował już w oryginalnym składzie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

Żywa legenda sceny NYHC ;]

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.