Facebook Google+ Twitter

Zaproszenia na koncert Buldoga & Kazika już rozdane!

Współautorzy: Kuba Kubajewski

18 grudnia, w Stodole, odbędzie się koncert zwycięzców przeglądu „Młode Wilki”. Gościem specjalnym będzie zespół Buldog z Kazikiem Staszewskim na czele. Zagra też zespół Żywiołak. Gratulujemy zwycięzcom!

Robert Jaworski - członek grupy Żywiołak / Fot. www.zywiolak.pl„Młode Wilki - Rebelia” to już trzecia edycja przeglądu zespołów, które chcą zaistnieć i pokazać się szerszej publiczności. W tegorocznej edycji wzięło udział 30 zespołów. Wszystkie miały okazję zagrać w Stodole – jury wybrało 10 szczęśliwców, którzy wystąpią podczas finałowego koncertu. W dalszym ciągu trwa głosowanie internautów (głosowanie). Bój toczy się o ostatnie miejsce. 18 grudnia, po trwającym cały dzień konkursie, jury dokona wyboru po raz drugi – tym razem spośród 11 finalistów zakwalifikuje 2 zespoły do wieczornego koncertu.

Co festiwal daje młodym grupom? Możliwość zaistnienia przed szerszą publicznością, doświadczenie, wiedzę (podczas przeglądu zaplanowano warsztaty tematyczne 14/15.12), możliwość wypromowania się i...trochę adrenaliny przy rywalizacji.

Podczas wieczornego koncertu zagra zespół Żywiołak – zwycięzca II edycji przeglądu z 2006 roku. Kapela na określenie swojej muzyki proponuje nazwę „polska muzyka neoludowa”. Jest to wybuchowa mieszanka różnych stylów muzycznych – od folku przez punk aż po drum`n`bass. Muzycy używają lutni, fletów, liry korbowej, wszelkiego rodzaju bębnów, a także takich instrumentów jak fidel renesansowy - czyli „prototypu” skrzypiec. Płyta zespołu zapowiadana jest na luty 2008 – aktualnie jest dostępny singiel z czterema utworami grupy.

Gwiazda wieczoru to zespół Buldog. Jest to projekt menedżera zespołu Kult – Piotra Wieteski, który nakłonił do współpracy Kazika i innych kolegów z Kultu. Zespół nagrał debiutancki album zatytułowany „Płyta”. Na koncercie w Stodole będzie można usłyszeć utwory z repertuaru grupy a także z solowych płyt Staszewskiego. Tylko podziwiać aktywność 44-letniego wokalisty – Kult, El Dupa, Buldog...

Serdecznie gratulujemy czytelnikom Wiadomosci24.pl, którzy przesłali poprawną odpowiedź na pytanie konkursowe. Wszyscy nagrodzeni zostali powiadomieni e-mailem. Pytanie brzmiało: Ile "podstawowych słów da się wyłowić z mord" bohaterów piosenki T.R.W.A. Kazika Na Żywo? Odpowiedź brzmi: dwa.

Regulamin:
1. W konkursie mogą brać udział pełnoletni internauci z wyjątkiem rodzin organizatorów, pracowników klubu Stodoła i redaktorów Wiadmości24.pl moderujących tekst. :)
2. Odpowiedź należy przesłać na mail: konkurs_w24@wp.pl, w temacie wpisując: „młody konkurs”.
3. W treści wiadomości należy wpisać odpowiedź, swoje imię i nazwisko oraz imię i nazwisko osoby towarzyszącej, telefon kontaktowy. Tylko zwycięzca i osoba towarzysząca ma prawo skorzystać z zaproszenia!
4. Zwycięzcy zostaną poinformowani mailem zwrotnym, zawierającym informacje na temat odbioru wejściówek.
5. Uczestnictwo w konkursie jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.
Wszelkie kwestie sporne będą rozsądzane zgodnie ze zdrowym rozsądkiem organizatorów :), wszelkie niejasności - konkurs_w24@wp.pl

źródło: www.stodola.pl www.zywiolak.pl www.buldog.pl www.staszewski.art.pl

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

No i mamy na noc jedynkę bez zdjęcia...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Kazik robił w życiu ciekawsze rzeczy niż buldog;.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.