Facebook Google+ Twitter

Zaproszenia na koncert Zakopower rozdane!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-11-26 16:32

Oto lista osób, które otrzymają od nas wejściówki na koncert.

Agnieszka Janica-Petruczeńko
Robert Nowocień
Elżbieta Faifer

O co chodziło?

Mamy pięć podwójnych zaproszeń na specjalny - rejestrowany przez kamery TVP koncert grupy Zakopower. Zarejestrowany materiał ukaże się później na DVD. Konkurs otwarty jest dla czytelników, użytkowników i sympatyków Wiadomości24.pl z Warszawy i okolic.

Grupa Zakopower / Fot. materiały prasoweKoncert odbędzie się w sobotę 29 listopada, o godzinie 19, w Studiu S5 przy ulicy Woronicza 17 w Warszawie. Aby zaproszenie wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: Wymień wszystkie płyty jakie wydał zespół Zakopower.

Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres email: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl. W mailu, zatytułowanym "Zakopower", należy podać odpowiedź na zadanie pytanie i swoje imię i nazwisko. Konkurs startuje w momencie publikacji tego artykułu, a kończy się w czwartek 27 listopada, o godzinie 15. Wtedy też ogłoszona zostanie lista zwycięzców. Po odbiór nagrody tradycyjnie zaprosimy Was na Domaniewską 41 (budynek Saturn), na I piętro, do recepcji. Tam po podaniu swoich danych (imienia i nazwiska z maila) otrzymacie zaproszenie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.