Facebook Google+ Twitter

Zaproszenia na nowy film Zanussiego rozdane!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-09-17 16:02

Oto lista osób, które pójdą na film "Serce na dłoni".

Rafał Konieczny
Adam Filipek
Marta Rytel
Piotr Pieńkosz
Lucyna Rozlatowska
Elżbieta Faifer
Michał Janusz
Monika Janiak
Anita Chrupek
Eliza Gągała

O co chodziło?

Mamy dziesięć podwójnych zaproszeń na specjalny pokaz filmu "Serce na dłoni", filmu w którym swój debiut aktorski ma piosenkarka Doda. Konkurs otwarty jest dla czytelników, użytkowników i sympatyków Wiadomości24.pl z Warszawy i okolic.

Plakat promujący film / Fot. materiały prasoweProjekcja odbędzie się w środę 24 września, o godzinie 19.30 w warszawskiej Kinotece (Pl. Defilad 1, sala 7). Aby zaproszenie wygrać należy odpowiedzieć na jedno pytanie: Kto jest reżyserem filmu "Serce na dłoni"?

Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres email: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl. W mailu, zatytułowanym "Serce", należy podać odpowiedź na zadanie pytanie i swoje imię i nazwisko. Konkurs startuje w momencie publikacji tego artykułu, a kończy się we wtorek 23 września, o godzinie 15. Wtedy też ogłoszona zostanie lista zwycięzców. Po odbiór nagrody tradycyjnie zaprosimy Was na Domaniewską 41 (budynek Saturn), na I piętro, do recepcji. Tam po podaniu swoich danych (imienia i nazwiska z maila) otrzymacie zaproszenie. Zaproszenia będzie można odbierać od godziny 9 do 17.

Więcej na temat filmu przeczytasz tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (1):

Sortuj komentarze:

  • Autor usunął profil
  • 18.09.2008 07:44

Ciekaw jestem tego filmu, ale po tym co przeczytałem tutaj http://cjg.gazeta.pl/cjg_trojmiasto/1,93948,5688934,Festiwal_na_zywo___sroda.html poczekam aż film pojawi się na płytach, tak aby w razie czego mieć możliwość natychmiastowego wciśnięcia klawisza STOP.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.