Facebook Google+ Twitter

Zaproszenia na "Opór" zostały rozdane!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-01-16 14:36

Oto lista zwycięzców.

Piotr Pieńkosz
Marta Rytel
Adam Filipek
Ewa Krzysiak
Magda Czarnecka

Mamy pięć podwójnych zaproszeń na specjalny pokaz filmu "Opór". Konkurs otwarty jest dla czytelników, użytkowników i sympatyków Wiadomości24.pl z Warszawy i okolic.

Plakat promujący film / Fot. materiały organizatoraProjekcja odbędzie się w czwartek 22 stycznia, o godzinie 20.30, w kinie Atlantic (sala C). Aby zaproszenie wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: Czy przekładaniec przyniósł Panu X szczęśliwe zakończenie?

Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres email: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl. W mailu, zatytułowanym "Opór", należy podać odpowiedź na zadanie pytanie i swoje imię i nazwisko. Konkurs startuje w momencie publikacji tego artykułu, a kończy się we środę 21 stycznia, o godzinie 18. Wtedy też ogłoszona zostanie lista zwycięzców. Po odbiór nagrody tradycyjnie zaprosimy Was na Domaniewską 41 (budynek Saturn), na I piętro, do recepcji. Tam po podaniu swoich danych (imienia i nazwiska z maila) otrzymacie zaproszenie.

Więcej na temat filmu przeczytacie tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (5):

Sortuj komentarze:

Wiemy jaki ten film będzie przed jego obejrzeniem. Mówią o tym ci, którzy go widzieli. Wystarczy wiedzieć co się będzie działo w filmie, taki bryk wystarczy i wiemy o czym nie powiedzą. Wymowa jest jasna robienie bohatera z kogoś kto dla Polaków bohaterem być nie może. Proszę poczytać linki by zobaczyć dlaczego. PS ja na ten film iść i zawyżać im frekwencji nie zamierzam (później go zobaczę i pewnie mnie coś trafi). Zamiast tego na pewno wybiorę się na "miasto z morza" o budowie polskiego portu w Gdyni albo na "Generała Nila".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Adamie, redakcja rozdaje zaproszenia, żebyśmy mogli wyrobić sobie własne zdanie na temat filmu i napisać tu rzetelną recenzję. Nie widzę w tym nic, jak piszesz, "niesmacznego".

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawa informacja. Jeśli w istocie film jest nieprawdziwą wersją historii, to kolejny raz straci w moich oczach wiarygodność Hollywood'u, a także niektórzy aktorzy. Wcześniej była "Enigma", teraz to. Ciekawe czy jest to tylko niekompetencja twórców, czy może coś jeszcze innego. Z drugiej strony protesty, skandale itp. nakręcają tylko szum, a przez to więcej osób zobaczy ten film. Zamiast cenzury, może więc najlepiej byłoby poprzedzić emisję filmu rzetelnym komentarzem historycznym, tak by widzowie wiedzieli, z na ile wartościowym przekazem mają do czynienia?

Komentarz został ukrytyrozwiń

(-) i zapomniałem o minusie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jest to dla mnie trochę niesmaczne, że nasza redakcja rozdaje zaproszenia na film, jaki w ogóle nie powinien być wpuszczony do dystrybucji w polskich kinach.

List jaki użytkownicy blogmedia wysłali do prezydenta, premiera, gazet.

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wydarzenie.asp?wi=51752&klik=powiaz

I tekst pt: "Czy "partyzanci" Bielskiego pacyfikowali Naliboki?"

http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20080531&id=my01.txt

Polecam choć długie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.