Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

16536 miejsce

Zaproszenia na pokazy kinowe rozdane!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-12-12 17:33

Oto lista zwycięzców.

O co chodziło?

Mamy dziesięć podwójnych zaproszeń na specjalny pokaz filmu "Młode Wino" i dziesięć podwójnych zaproszeń na pokaz filmu "Ile waży koń trojański?". Konkurs otwarty jest dla czytelników, użytkowników i sympatyków Wiadomości24.pl z Warszawy i okolic.

Młode wino

Stanisław Pieńkosz
Aneta Lebieżyńska
Krzysztof Bieleś
Bartosz Siemiątkowski
Wojciech Dołęgiewicz
Katarzyna Jaczewska
Zuzanna Górska

Projekcja odbędzie się we wtorek 16 grudnia, o godzinie 19.30, w Kinotece (Plac Defilad 1, sala 1). Aby zaproszenie wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu "Młode wino?".

Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres email: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl. W mailu, zatytułowanym "Wino", należy podać odpowiedź na zadanie pytanie i swoje imię i nazwisko. Konkurs startuje w momencie publikacji tego artykułu, a kończy się w niedzielę 14 grudnia, o godzinie 23. Wtedy też ogłoszona zostanie lista zwycięzców. Po odbiór nagrody (od 9 do 17) tradycyjnie zaprosimy Was na Domaniewską 41 (budynek Saturn), na I piętro, do recepcji. Tam po podaniu swoich danych (imienia i nazwiska z maila) otrzymacie zaproszenie.

Ile waży koń trojański?

Oto lista zwycięzców:

Katarzyna Przygodzka
Piotr Pieńkosz
Michał Janusz
Monika Janiak
Aneta Lebieżyńska
Krzysztof Bieleś
Mariusz Kowalski
Marta Opulska
Elżbieta Faifer
Anita Chrupek

Projekcja odbędzie się we wtorek 16 grudnia, o godzinie 19.30, w Kinotece (Plac Defilad 1, sala 4). Aby zaproszenie wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu "Ile waży koń trojański?".

Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres email: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl. W mailu, zatytułowanym "Waga", należy podać odpowiedź na zadanie pytanie i swoje imię i nazwisko. Konkurs startuje w momencie publikacji tego artykułu, a kończy się w niedzielę 14 grudnia, o godzinie 23. Wtedy też ogłoszona zostanie lista zwycięzców. Po odbiór nagrody (od 9 do 17) tradycyjnie zaprosimy Was na Domaniewską 41 (budynek Saturn), na I piętro, do recepcji. Tam po podaniu swoich danych (imienia i nazwiska z maila) otrzymacie zaproszenie.

Więcej na temat filmu przeczytacie tutaj.

Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.