Facebook Google+ Twitter

Zaproszenia na pokazy kinowe rozdane!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2009-04-14 16:38

Oto lista zwycięzców.

O co chodziło?

Mamy dziesięć podwójnych zaproszeń na specjalny pokaz filmu "Mój brat jest jedynakiem" i siedem podwójnych zaproszeń na pokaz filmu "Push". Konkurs otwarty jest dla czytelników, użytkowników i sympatyków Wiadomości24.pl z Warszawy i okolic.

Push

Joanna Woźniak
Maciej Pęksa
Agnieszka Pitecka
Witold Kossakowski
Zuzanna Górska
Michał Janusz
Ewa Skwarska

Plakat promujący film / Fot. MonolithProjekcja odbędzie się we wtorek 21 kwietnia, o godzinie 20, w Silver Screen Europlex (ul. Puławska 17, sala 3). Aby zaproszenie wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu "Push"?

Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres email: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl. W mailu, zatytułowanym "Push", należy podać odpowiedź na zadanie pytanie i swoje imię i nazwisko. Konkurs startuje w momencie publikacji tego artykułu, a kończy się w poniedziałek 20 kwietnia, o godzinie 14. Wtedy też ogłoszona zostanie lista zwycięzców. Po odbiór nagrody (od 9 do 17) tradycyjnie zaprosimy Was na Domaniewską 41 (budynek Saturn), na I piętro, do recepcji. Tam po podaniu swoich danych (imienia i nazwiska z maila) otrzymacie zaproszenie.

Więcej na temat filmu przeczytacie tutaj.

Mój brat jest jedynakiem

Robert Walicki
Elżbieta Faifer
Agnieszka Filipek
Krzysztof Kowalski
Maciej Pęksa
Robert Nowocień
Aneta Lebieżyńska
Robert Walicki
Agnieszka Kuncio
Emilia Strzyżewska

Plakat promujący film / Fot. VivartoProjekcja odbędzie się we wtorek 21 kwietnia o godzinie 19, w Kinie Luna (ul. Marszałkowska 28). Aby zaproszenie wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu "Mój brat jest jedynakiem"?

Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres email: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl. W mailu, zatytułowanym "Brat", należy podać odpowiedź na zadanie pytanie i swoje imię i nazwisko. Konkurs startuje w momencie publikacji tego artykułu, a kończy się w poniedziałek 20 kwietnia, o godzinie 14. Wtedy też ogłoszona zostanie lista zwycięzców. Po odbiór nagrody (od 9 do 17) tradycyjnie zaprosimy Was na Domaniewską 41 (budynek Saturn), na I piętro, do recepcji. Tam po podaniu swoich danych (imienia i nazwiska z maila) otrzymacie zaproszenie.

Więcej na temat filmu przeczytacie tutaj.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.