Facebook Google+ Twitter

Zaproszenia na prezentacje towarów w sanatoriach, tylko z 12 dni

Na temat manipulowania klientów przez wykwalifikowanych prezenterów nakłaniających ich do kupowania produktów po cenie wielokrotnie przewyższającą ich wartość, pisałam w artykule: NFZ toleruje w sanatoriach naciąganie kuracjuszy na zakupy

1 z 7 Następne zdjęcie
Zdjęcie: Fot. Elżbieta Sadowska
Fot. Elżbieta Sadowska

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (6):

Sortuj komentarze:

Sam przeżyłem tą gehennę.

Komentarz został ukrytyrozwiń

To są naciągacze, najgorzej poszkodowani są starsi emeryci w podeszłym wieku,najpierw ich przekonają że to im pomoże,a pożniej ten zakup rozkładają na raty.Wiele widziałem.
Garki za 7 tys zł,że się nie przypala jedzenie,że pięknie potrawy pachną to wszystko jest pic na wodę.Ja uwazam,że nie powinno być takich pokazów w sanatoriach.Ale cóż sanatorium też na tym zarabia,bo udostępnia pomieszczenie na te pokazy,za opłatą.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Codzienne prezentacje w sanatoriach to norma.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zaproszenia są w porządku, chociaż zastanawia wysokość gratisów i nagród. Dopiero ceny proponowane za ich produkty są na skraju naciągania!.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zwabiony zachęcającym komentarzem, również wszedłem zmanipulowany w nadziei, że znajdę jakąś sensację o naciągaczach wykorzystujących biednych kuracjuszy. A tu... znajduję zwykłe działania marketingowców, którzy robią dokładnie to samo, co politycy w kampaniach wyborczych, czyli naciągają ludzi na lep swoich wspaniałych obietnic. Zarówno w jednym, jak i w drugim przypadku "naciągactwo" jest zupełnie dozwolone przez prawo i nie widzę przestępczych działań w obu przypadkach.

Więc o co chodzi w przesłaniu tej galerii? Nie mam zielonego pojęcia. Po prostu - NORMALNIOŚĆ życia w naszym pięknym kraju.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Zobacz galerię: Zaproszenia na prezentacje towarów w sanatoriach, tylko z 12 dni

Komentarz został ukrytyrozwiń

Jeśli chcesz dodawać komentarze, musisz się zalogować.

Najpopularniejsze

Copyright 2016 Wiadomosci24.pl

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.