Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

11143 miejsce

Zaproszenia na "Śledztwo" i "Happy-go-lucky" rozdane!

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2008-11-21 11:55

Rozdaliśmy zaproszenia na filmy "Śledztwo" i "Happy-go-lucky".

Happy-go-lucky, czyli co nas uszczęśliwia

Oto lista zwycięzców:

Arkadiusz Kleniewski
Michał Kowalski
Anna Kaczmarska
Dawid Zdunek
Wanda Mikołajewska
Michał Radomski
Robert Zwolinski
Dorota Kamińska
Jerzy Kawalec
Marcin Migacz

O co chodziło?

Plakat promujący film Happy-go-lucky / Fot. materiały prasoweMamy dziesięć podwójnych zaproszeń na specjalny pokaz filmu "Happy-go-lucky, czyli co nas uszczęśliwia". Konkurs otwarty jest dla czytelników, użytkowników i sympatyków Wiadomości24.pl z Warszawy i okolic.

Projekcja odbędzie się w czwartek 27 listopada, o godzinie 19, w Kinotece (Plac Defilad 1, sala 7). Aby zaproszenie wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu "Happy-go-lucky, czyli co nas uszczęśliwia"?

Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres email: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl. W mailu, zatytułowanym "Happy", należy podać odpowiedź na zadanie pytanie i swoje imię i nazwisko. Konkurs startuje w momencie publikacji tego artykułu, a kończy się we wtorek 25 listopada, o godzinie 18. Wtedy też ogłoszona zostanie lista zwycięzców. Po odbiór nagrody tradycyjnie zaprosimy Was na Domaniewską 41 (budynek Saturn), na I piętro, do recepcji. Tam po podaniu swoich danych (imienia i nazwiska z maila) otrzymacie zaproszenie.

Więcej na temat filmu przeczytacie tutaj.

Śledztwo

Oto lista zwycięzców:

Arkadiusz Kleniewski
Michał Kowalski
Anna Kaczmarska
Dawid Zdunek
Wanda Mikołajewska
Michał Radomski
Robert Zwoliński
Dorota Kamińska
Jerzy Kawalec
Marcin Migacz

O co chodziło?

Mamy dziesięć podwójnych zaproszeń na specjalny pokaz filmu "Śledztwo". Konkurs otwarty jest dla czytelników, użytkowników i sympatyków Wiadomości24.pl z Warszawy i okolic.

Projekcja odbędzie się w środę 26 listopada, o godzinie 20.30, w kinie Luna (Marszałkowska 28). Aby zaproszenie wygrać należy odpowiedzieć na pytanie: Kto jest reżyserem filmu "Śledztwo"?

Prawidłowe odpowiedzi należy wysyłać na adres email: m.aleksandrowicz@wiadomosci24.pl. W mailu, zatytułowanym "Sledztwo", należy podać odpowiedź na zadanie pytanie i swoje imię i nazwisko. Konkurs startuje w momencie publikacji tego artykułu, a kończy się we poniedziałek 24 listopada, o godzinie 18. Wtedy też ogłoszona zostanie lista zwycięzców. Po odbiór nagrody tradycyjnie zaprosimy Was na Domaniewską 41 (budynek Saturn), na I piętro, do recepcji. Tam po podaniu swoich danych (imienia i nazwiska z maila) otrzymacie zaproszenie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

no i znow nikt nie jest zainteresowany ? dziwna sprawa chyba letarg wszystkich ogarnal....

Komentarz został ukrytyrozwiń

przy tej pogodzie to film jak najbardziej przydatny na pobudzenie usmechu :> czy sie myle ? trailery bardzo obiecujace ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.