Facebook Google+ Twitter

Zaproszenie na kursokonferencję trenerów piłki ręcznej w Bieczu

Chcesz zobaczyć jak najlepsi trenerzy szkolą młodych adeptów i przy okazji udoskonalić swoją grę w piłkę ręczną? Jeśli tak, to przyjedź do Biecza, gdzie już od piątku przez trzy dni będzie można oglądać w akcji trenerów z całego kraju.

Początek szkolenia zaplanowany jest na piątkowy wieczór 18 listopada bieżącego roku. Turniej rozpocznie się o godz. 19. Podczas kursokonferencji odbędą się zajęcia szkoleniowe i warsztatowe, które będzie można zobaczyć głównie w hali sportowej Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowych w Bieczu, przy ulicy Kazimierza Wielkiego 11a.

Głównym tematem szkolenia będzie metodyka nauczania i doskonalenie gry w ataku pozycyjnym. Podstawową formą przekazu będzie wykład wprowadzający oraz grupowe zajęcia warsztatowe dotyczące tego elementu piłki ręcznej. W Bieczu swój udział zapowiedziało siedemdziesiąt osób z całej Polski, więc spędzając swój czas na hali, podglądając tajniki szkolenia będziemy mogli się wiele nauczyć.

Uczestnicy to nauczyciele, jak również trenerzy pracujący w klasach sportowych zorganizowanych w ramach programu Gimnazjalnych Ośrodków Szkolenia Sportowego Młodzieży oraz trenerzy kadr wojewódzkich juniorów i juniorek młodszych. Wszystkie zajęcia praktyczne będą przeprowadzone przy pomocy grup z powiatu gorlickiego. Listę uczestników kursokonferencji można zobaczyć na stronie zprp.pl.

Warto dodać, że podczas kursokonferencji będą trenerzy pracujący w klubach których zespoły seniorskie występują w PGNIG Superlidze, jak na przykład trenerzy wielokrotnego mistrza kraju i obecnego wicemistrza, występującego w tym sezonie w lidze mistrzów zespołu Vive Targów Kielce, a co za tym idzie osoby które, wytrenowały wielu bardzo dobrych polskich szczypiornistów.Do Wiadomości24 możesz dodać własny tekst, wideo lub zdjęcia. Tylko tu przeczyta Cię milion.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.