Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

23107 miejsce

Zaproszenie na Targi Hobby w Poznaniu. Czeka moc atrakcji

Na wszystkich chętnych czeka moc atrakcji podczas Salonu Modelarstwa i Gier Towarzyskich Hobby w Poznaniu. Targi odbędą się w weekend, 19 i 20 października 2013 roku na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Targi Hobby już 19 i 20 października w Poznaniu! / Fot. Mateusz WawrowskiJuż za tydzień na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędą się Targi Hobby, a właściwie Salon Modelarstwa i Gier Towarzyskich Hobby. Targi Hobby zapisały się już na stałe w terminarzu targowym, odbywają się od 10 lat i przyciągają do siebie wielu wystawców, jak i miłośników modelarstwa i gier towarzyskich.

Ogródek BRUDERA dla wszystkich dzieci tylko podczas Targów HOBBY! / Fot. Mateusz WawrowskiOczy zwiedzających na pewno przyciągną makiety modułowe, wystawy z modelami pojazdów, turnieje gier planszowych, mistrzostwa samochodów sterowanych radiowo i wiele innych atrakcji. Dla dzieci przygotowany zostanie Ogródek BRUDERA, firmy zabawkarskiej. Wszystkie atrakcja zostały wymienione na stronie Targów HOBBY.

Jedyna taka okazja, żeby zobaczyć Ikarusa z klocków Lego! / Fot. Mateusz WawrowskiPo raz pierwszy, co też warto nadmienić, szerokiej publiczności zaprezentowany zostanie Ikarus 260.04 z klocków Lego, ale także poza tym wiele innych modeli komunikacji miejskiej. To wszystko znajdować się będzie w pawilonie nr 5.


Aby zobaczyć wszystkie atrakcje Targów HOBBY należy odwiedzić je w dniach 19 i 20 października. Koszt wstępu dla jednej osoby wynosi 15 złotych, dzieci do lat 3 wchodzą za darmo.

W tym samym czasie na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbywać się będą Targi TourSalon, Poznań Game Arena, Happy Baby oraz Aqua Zoo.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.