Facebook Google+ Twitter

Zaproszenie na warsztaty ekologiczno-klimatyczne

Ruch Ekologiczny Świętego Franciszka z Asyżu (REFA) zaprasza do udziału w polsko-niemieckich warsztatach ekologiczno-klimatycznych w Ożarowie Mazowieckim koło Warszawy w dniach 14-18 listopada.

Plakat promujący warsztaty / Fot. REFARuch Ekologiczny Świętego Franciszka z Asyżu (REFA) serdecznie zaprasza do udziału w pierwszych polsko-niemieckich warsztatach ekologiczno-klimatycznych. Wydarzenie to odbędzie się w dniach 14-18 listopada br. w Ożarowie Mazowieckim koło Warszawy, równolegle do konferencji klimatycznej COP 19.

W czasie kiedy światowi przywódcy zgromadzą się w stolicy Polski na konferencji klimatycznej, młodzi Polacy i Niemcy wspólnie poszukają odpowiedzi na pytanie, co można zrobić by ograniczyć negatywny wpływ na środowisko i budować bardziej etyczny i ekologiczny świat. W programie znajdą się prelekcje, dyskusje, interaktywne warsztaty, a także wspólne rozmowy, modlitwy i zwiedzanie stolicy. - mówi Grzegorz Żero z REFA. Ważnym punktem spotkania będzie uczestnictwo w imprezach towarzyszących konferencji klimatycznej oraz spotkanie z jej uczestnikami.

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz wiek między 16 a 25 lat. Koszt wynosi 190 zł (organizatorzy proszą o wcześniejszy kontakt osoby, dla których koszt w tej wysokości byłby problemem, a którym zależy na uczestnictwie) Zgłoszenia do 31.10 na adres: refa.warszawa@franciszkanie.pl. Pod tym adresem udzielane są wszystkie informacje na temat wydarzenia.

Jest jeszcze druga możliwość wzięcia udziału w spotkaniu (bez limitu wiekowego). Jeśli ktoś chciałby przygotować warsztat, prezentację lub panel dyskusyjny dla uczestników spotkania, jest jeszcze taka możliwość. Zainteresowani proszeni są o kontakt na adres: refa.warszawa@franciszkanie.pl.


Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (3):

Sortuj komentarze:

UWAGA!!! Są jeszcze wolne miejsca. Można się jeszcze zapisać na warsztaty. Zapraszamy!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Informacja od organizatorów: osoby z Warszawy i okolic mogą wziąć udział w warsztatach bez korzystania z noclegów (koszt wówczas będzie znacznie niższy).
Można również uczestniczyć tylko w części spotkania, które rozpocznie się wieczorem 14.11, a zakończy po obiedzie 18.11 (należy to wówczas wyraźnie wskazać w zgłoszeniu).

Komentarz został ukrytyrozwiń

Proponuję uczestnikom na początek zrezygnować z korzystania z energii elektrycznej to już będzie coś samym gadaniem i korzystaniem z dobrodziejstw XXI wieku ruch ekologiczny nic nie poprawi czas na efektywne działanie

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.