Facebook Google+ Twitter

Zaproszenie na wolontariat

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2010-06-27 16:34

Pragniemy zaprosić do Tary wszystkich, którzy chcieliby pożytecznie i miło spędzić choć część wakacji wspólnie z końmi i pomóc w budowaniu schroniska.

Wakacje, ten jakże pracowity czas dla osób przebywających w Tarze, potrafią być również wesołe. Staramy się tutaj stworzyć rodzinną atmosferę, w której wszyscy czuja się dobrze, staramy się stworzyć miejsce, gdzie będzie można wykorzystać własne umiejętności lub nauczyć się nowych. Nie ograniczamy rozwoju wolontariuszy, nie ma tu podziału na lepszych i gorszych wszyscy jednakowo pracujemy, wszyscy jednakowo pomagamy.Wolontariat prowadzimy już od 15 lat, i w każdej jego najmniejszej cząstce istnienia przyświecał nam cel by ludzie wyjeżdżając z Tary byli zadowoleni, spełnieni. Niejednokrotnie zdarza się, iż wolontariusze wracają do nas rokrocznie i regularnie spędzają kawałek swojego letniego czasu pomagając Tarze.

Pragniemy również wyjaśnić, że tara to nie obóz pracy, jeżeli przyjedziesz i przyjdą takie dni, w których znienacka zaatakuje cię „leń”, nikt stąd cię nie wyprosi, bowiem każdy z nas jest tylko człowiekiem. Więcej na temat wolontariatu można się dowiedzieć w z działu Wolontariat.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i Pamiętajcie o tym, że razem budujemy Tarę, razem pomagamy, razem pracujemy i bawimy się. Wasza pomoc drodzy wolontariusze jest koniom i Tarze bardzo potrzebna.

Zapraszam i serdecznie
pozdrawiam


Paweł Krymarys


Pierwotnie tekst ukazał się na stronie
fundacji Tara

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.