Facebook Google+ Twitter

Zaproszenie na X Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy

W dniach 7-9 wrzesień w Karpaczu odbędą się X Jubileuszowe Mistrzostwa Polski Dziennikarzy na letnich torach saneczkowych

Już teraz zapraszamy dziennikarzy do udziału w X Jubileuszowych Mistrzostwach Polski na letnich torach saneczkowych, które jak co roku odbędą się w Karpaczu w dniach 7- 9 września na stoku Kolorowa.

Proponujemy spędzenie niezapomnianych chwil na cieszącym się olbrzymią popularnością Letnim Torze Saneczkowym. Tor jest oznakowany, w nocy oświetlony i spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa określone przez Okręgowy Inspektorat Dozoru Kolejowego we Wrocławiu.
Parametry toru: długość podjazdu 370m, długość zjazdu 1060m, 2 tunele (18 i 6 m),
wiraż ślimakowy 560 o, 14 wiraży, 3 uskoki i 2 oczka wodne.

Przepustowość toru wynosi 500 osób na godzinę. Wózki zjeżdżają z maksymalną prędkością 30 - 35 km/h, wyposażone są w hamulce odśrodkowy oraz ręczny pozwalający dowolnie regulować prędkość zjazdu. Wózkiem może zjeżdżać jedna lub dwie osoby. Czas przejazdu trwa od 5 do 7 minut. Tor nie posiada ograniczeń wiekowych, jednak dzieci do lat 8 muszą zjeżdżać z osobą pełnoletnią.

Jak zwykle organizatorzy przygotowali wiele niespodzianek i atrakcji. Zapisy trwają do końca lipca. Akredytacja na www.kolorowa.pl.

Z jednej redakcji mogą wziąć udział maksymalnie 4 osoby.
Do zobaczenia w Karpaczu. Komitet Organizacyjny

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.