Facebook Google+ Twitter

Zaproszenie za kulisy Teatru Wybrzeże

Gdański teatr odkrywa dziś swoje tajemnice dla wszystkich chętnych. Będzie można zwiedzić i zobaczyć to, co w normalnych warunkach jest dla widzów niedostępne.

Przedstawienie “Lila Weneda: w Teatrze Wybrzeże. Fot. Adam Warżawa Dziennik BałtyckiWielu z nas podczas spektakli teatralnych zachwyca się charakteryzacją grających, olśniewającymi kostiumami, wspaniałym oświetleniem. Dziś będzie doskonała okazja, by poznać ciekawe i nieznane zagadnienia związane z kulisami teatru. Wszystkich odwiedzających z pewnością zainteresuje praca charakteryzatorów, elektryków, fryzjerów. Pracownicy-artyści, tworzący magiczną atmosferę przedstawień teatralnych, będą w tym czasie dla zwiedzających dostępni.

W planie przewidziane jest również przymierzanie kostiumów, oglądanie rekwizytów. Każdy będzie miał okazję zostać ucharakteryzowanym, zobaczyć się z ciekawą peruką na głowie. Dodatkową atrakcją będzie dokładna analiza scenografii do przedstawienia "Lilla Weneda" oraz spotkanie z dyrektorem teatru Adamem Orzechowskim.

Teatr otwiera swoje podwoje niestety tylko na jeden dzień. Godziny odwiedzin są ściśle określone. Chętni proszeni są o zgłaszanie swojego akcesu w godzinach od 16 do 18.30. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy. Zwiedzanie będzie rozpoczynać się co pół godziny. Przewidywany czas trwania odwiedzin jednej grupy to ok. 1,5 godziny.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (4):

Sortuj komentarze:

Hmm, też ciężko z czasem :(
Oliwio, Asiu, Tomku, Neptunio, Andrzeju .... a może ktoś z Was? Jeśli nikt sie nie zdeklaruje, to z trudem, ale może zajrzę ...

Komentarz został ukrytyrozwiń

A wszystko to z okazji Miedzynarodowego Dnia Teatru! Taki obyczaj praktykowany jest też w innych polskich teatrach 27 marca. Polecam taką wycieczkę do magicznego miejsca jakim jest teatr. "+"

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ewo, niestety obowiązki mi nie pozwalają być:( może Ty się pojawisz:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Patryku, świetna informacja (+) Będziesz? Zrobisz relację?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.