Facebook Google+ Twitter

Zaraź się miłością do sztuki… w hotelu

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2012-08-23 11:14

Sztuka w coraz większym stopniu przenika nasze codzienne życie. Dzieła słynnych artystów można oglądać już nie tylko w muzeach czy galeriach, ale także w centrach handlowych, na lotniskach czy w hotelach.

Naprzeciw potrzebom tych miejsc wychodzą galerie sztuki, które przygotowują bogate oferty obiektów artystycznych, dzięki którym wnętrza nabierają indywidualnego i niepowtarzalnego charakteru, a przez to stają się atrakcyjne dla osób je odwiedzających. Jedną z nich jest wrocławska Galeria DNA.

Galeria DNA oferuje sprzedaż gotowych, oryginalnych prac uznanych oraz początkujących artystów, m.in. obrazów, grafik, rzeźb, wyrobów ceramicznych oraz dekoracji. Realizuje także zlecenia na specjalne, dedykowane kolekcje, które idealnie wkomponują się w klimat danego miejsca. Oprócz tego hotele czy ośrodki SPA mogą zamówić ręcznie wykonane pamiątki, które będą przypominać gościom o miło spędzonym pobycie, m.in. akwarele, grafiki, wyroby szklane i ceramiczne.

- To nasz pomysł na zarażenie ludzi miłością do dzieł sztuki. To dzięki nim przestrzeń, w której przebywamy staje się wyjątkowa i nabiera dla nas nowego, sensualnego wymiaru. A przez to i my czujemy się niepowtarzalni – mówi Piotr Wawrzynów, właściciel Galerii DNA.
Znajdź nas na Google+
(Galeria DNA)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.