Facebook Google+ Twitter

Zarejestruj się! Zobacz dlaczego warto!

Nasi Autorzy mogą korzystać z szeregu przywilejów, niedostępnych niezarejestrowanym. Dlaczego więc warto być aktywnym w serwisie? Co możesz dzięki temu otrzymać?

 / Fot. w24Gdybyśmy mieli wymienić wszystkie korzyści, materiał miałby kilka stron. Nasi najwierniejsi czytelnicy i jednocześnie dziennikarze, współtworzący ten serwis, znają nasze akcje, wiedzą jak często odbywają się konkursy. Często sami je tworzą - podpowiadają, co chcieliby przeczytać, podrzucają pomysły. Oceniają się wzajemnie, wspierają, razem wyłaniają Dziennikarza Obywatelskiego Roku. Tworzą społeczność, mającą swoje małe rytuały i wielkie pomysły.

Dlaczego warto do nich dołączyć?

1) Twoje materiały będą opublikowane automatycznie. Jeśli ich treść będzie szczególnie cenna i unikatowa - zostaną zmoderowane przez redaktorów.

2) Możesz także otrzymać bilet za recenzję (do kina, do teatru)

3) Lubisz czytać? Zarejestrowani autorzy otrzymują rabaty na książki w różnych wydawnictwach (np. Znak, Matras)

4) Jeśli się zarejestrujesz, możesz wziąć udział w akcji książka za recenzję. Co dwa tygodnie mamy dla Was świeżutką porcję jeszcze ciepłych książek!

5) Fani sportu, muzyki i wszelakich imprez mogą zgłosić się po akredytację

6) Jesteś dobry? Twoje teksty trafią na infoscreena w metrze. Przeczytają Cię setki tysięcy warszawiaków

7) Możesz zostać praktykantem on-line

8) Możesz stać się stałym uczestnikiem spotkań z VIP-ami.

Dołącz do nas!

Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (61):

Sortuj komentarze:

Czytelnik
  • Czytelnik
  • 01.10.2012 11:02

Nie loguja się ci co mają nieczyste sumienie.

Komentarz został ukrytyrozwiń
oleg
  • oleg
  • 01.10.2012 10:22

"Dlaczego warto być zarejestrowanym i aktywnym Autorem?" - A no dla tego żeby móc brać udział w "różowych konkursikach" na najlepsze zdjęcie tygodnia i miesiąca.

Komentarz został ukrytyrozwiń
anty Grabski
  • anty Grabski
  • 30.09.2012 19:56

@Krzysiek Grabski... nazywają ciebie tutaj kibolem, który uwielbia się bić na ustawkach miedzy Warszawą a Krakowem. Jakim więc prawem pouczasz Redaktora Naczelnego W24. A co jesteś z redaktorem na Ty ? Więcej kultury jak nie ma w tobie odrobiny sztuki.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Popieram.

Są sytuacje kiedy powinno się skasować komentarz. Jakieś zasady przecież muszą istnieć. Nie wytępi się tak trolli, ale można utrzeć im noska:)

Komentarz został ukrytyrozwiń

Przyczepiło się do W24 kilka osób, które próbują zniechęcić innych do pisania wyjątkowo chamskimi komentarzami ad personam. Co z tym robimy? Zanim zamkniemy komentarze dla niezalogowanych, kasujemy, zachęcamy do kasowania, ustalamy też dane osobników ewidentnie łamiących prawo i zaczynamy wysyłać do prokuratury. Robię to z ciężkim sercem, ale nie mam wyjścia. Nie działają żadne ostrzeżenia.

Komentarz został ukrytyrozwiń
kobieta
  • kobieta
  • 20.08.2012 10:33

Pani Jadwigo Kowalczyk ostro pochodzi Pani do sprawy .Całe szczęście ,ze z racji mojego młodego wieku mam w sobie wiele łagodności.

Komentarz został ukrytyrozwiń

@Kobieta 02.08.2012 08:25 - była Pani łaskawą wymienić mnie jako osobę, która oficjalnie mówi, iż kasuję komentarze "niewygodne".
Otóż - szanowna Kobieto - inne są kryteria oceny komentarzy "niewygodnych" a inne tych, które osobiście kasuję z powodów czysto regulaminowych; kasuję bowiem (i będę to robić zawsze) inwektywy kierowane personalnie, obelgi pod adresem osób wymienianych z nazwiska, oraz niewybredne, wulgarne i obsceniczne słownictwo, urągające elementarnej kulturze.
Dodam, że jako osoba nie zalogowana i nie mająca uprawnień - nie ma Pani wglądu w treść kasowanych wpisów. Tak więc wrzucanie do wspólnego worka wpisów wg.Pani - "niewygodnych"- i wpisów kasowanych przeze mnie, z powodów j.w. jest całkowicie nauprawnione i pozostaje w sferze Pani imaginacji.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Wystarczy zajrzeć do komentarzy pod artykułem "PiS w starciu z Episkopatem" żeby zobaczyć wręcz encyklopedyczny przykład tego jak sytuacja nie powinna wyglądać. Naprawdę lepiej się poczuję, jak ktoś (ktosie?) piszący jako myNaród zniknie.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Myślę, że jak zapanują tu komentarze tylko dla zarejestrowanych, to sytuacja wróci do normy. I nie ma się co obawiać o frekwencję, bo większość pseudonimów to i tak mutacje paru osób. A jak skończą się pomówienia o zdradę, współpracę z SB i inne, to więcej ludzi włącznie ze mną nabierze ochoty na publikowanie tu swoich tekstów.
Póki co nie mam ochoty nic zamieszczać tylko po to żeby zaraz znaleźć wpisy typu:
"ty zdradziecka szmato, pachołku Moskwy wyp.... tam gdzie Twoje miejsce bydlaku!" albo inne tego rodzaju...

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ciekawe. Zwłaszcza, że łącznie jest 30 artykułów i 23 fotogalerie. Trudno się z tym "tak z marszu" zapoznać i od razu ustosunkować. Pisałem wyraźnie, traktuję to amatorsko jako rozwijanie jednej z pasji - a jak będzie dalej, na razie nie wiem. Jeżeli chodzi o rodziców to całe szczęście nic mi nie narzucają! I dobrze, że nie muszę spełniać czyiś ambicji i pchać się w zawód i studia które mnie nie interesują. Ja Pan zauważył, mam 21 lat. Trudno, żebym miał piękne rozeznanie w życiu, duży bagaż życiowy i był w 100% uformowanym człowiekiem. Mam prawo korzystać z młodości, i popełniać różne związane z nią grzechy! Próbować i doświadczać, szukać, odkrywać i poznawać. A za kilka lat... nic nie wróżę, będę starał się realizować oraz iść w kierunku który uznam za słuszny.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.