Facebook Google+ Twitter

Żarki. III Marsz z kijami z okazji jubileuszu gminy Libiąż

Znakomite humory, wygodny strój i para kijków. Tylko tyle wystarczy by miło i aktywnie spędzić czas na łonie natury w ramach imprez Nordic Walking organizowanych przez Libiąskie Centrum Kultury.

Na trasie marszu na pograniczu Żarek i Mętkowa / Fot. Paweł SalawaW tym roku okazja do wspólnego maszerowania jest szczególna, z uwagi na przypadający w tym roku Jubileusz 45-lecia nadania Libiążowi Praw Miejskich. Z tej okazji LCK organizuje cykl czterech marszów z kijkami w każdej części gminy. Na półmetku całego cyklu miłośnicy tej formy spędzania wolnego czasu spotkali się 18 października w Żarkach, by po raz trzeci pokonać dystans 11,25 km, które w ostatecznym rozrachunku dadzą 45 kilometrów. Wspólne maszerowanie oprócz niewątpliwych aspektów zdrowotnych jest także okazją do podziwiania walorów turystycznych gminy Libiąż. Podczas trzeciej już imprezy z okazji jubileuszu gminy Libiąż dopisała pogoda. Było też trochę błota, które nie przeszkodziło jednak pewnie i w dobrym tempie pokonać zaplanowaną trasę. Na mecie tradycyjnie czekał gorący poczęstunek.
Podsumowaniem całego cyklu będzie czwarty, ostatni Marsz Nordic Walking, który zaplanowano w sobotę 13 grudnia o godz. 9:00 w Libiążu (start i meta Libiąskie Centrum Kultury, ul. Górnicza 1). Na mecie dla uczestników imprez przewidziano niespodzianki, z losowaniem nagród rzeczowych włącznie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.