Facebook Google+ Twitter

Żary. Samochód przejechał leżącego na ulicy człowieka

Do wypadku doszło na jednej z ulic, poza granicami miasta. Młody kierowca swoim samochodem przejechał człowieka leżącego na ulicy. Mężczyzna zmarł.

Jak podała "Gazeta Lubuska" kilka dni temu na jednej z ulic doszło do wypadku. 29-letni kierowca, samochodem przejechał leżącego na ulicy człowieka. 57-letni mężczyzna zmarł na miejscu.

W trakcie przesłuchania kierowca samochodu opowiedział policji, jak wyglądało zdarzenie. Gdy zauważył leżącego na ulicy mężczyznę, próbował go ominąć, ale niestety przejechał po nim. Na miejscu zdarzenia było bardzo ciemno. 29-letni kierowca próbował ratować poszkodowanego, wezwał pogotowie ratunkowe i policję. Poszkodowany zmarł na miejscu.

Jak wynika z wykonanej sekcji zwłok, przyczyną zgonu był uraz czaszkowo-mózgowy. Kierowca samochodu rozjechał mu głowę. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że samochód miał sprawne i włączone światła.

Prokuratura podczas śledztwa wyjaśni dlaczego mężczyzna znalazł się na ulicy.
W chwili wypadku na ulicy było bardzo ciemno, nie świeciły latarnie. Prawdopodobnie w tym dniu wykonywane były prace konserwacyjne.

Zarejestruj się i napisz artykuł
Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.