Facebook Google+ Twitter

Zarząd krajowy PO: dolnośląski zjazd ważny, Protasiewicz zostaje

  • Autor usunął profil

  • Data dodania: 2013-10-30 23:53

Zakończył się Zarząd krajowy Platformy Obywatelskiej. Rzecznik rządu Paweł Graś poinformował na Twitterze, że podjęto decyzję w sprawie odwołań zjazdów regionalnych. Wiemy już, że zjazd nie będzie powtórzony.

Jacek Protasiewicz / Fot. PAP/Maciej KulczyńskiPaweł Graś napisał na Twitterze: Zarząd Krajowy PO podjął decyzje w sprawie odwołań dot. Zjazdów regionalnych. Szczegóły wkrótce na stronach Platformy. Zarząd uznał zjazd na Dolnym Śląsku za ważny, a tym samym potwierdził zwycięstwo Jacka Protasiewicza nad Grzegorzem Schetyną.

Posłowie opuszczający Kancelarię Premiera poinformowali, że zostały złożone wnioski do sądu koleżeńskiego o ukaranie bohaterów ujawnionych nagrań: nagrywanych oraz nagrywających. To pewnego rodzaju kompromis, bo zostaną ukarani zarówno "schetynowcy" jak i ludzie Protasiewicza. Nie będzie jednak wniosków o ukaranie dla Jacka Protasiewicza oraz Grzegorza Schetyny.

Czytaj także: Afera taśmowa w PO. Kolejne nagranie i kupowanie głosów [WIDEO]
Czytaj także: "Gadałem z Jackiem. Jest w stanie pomóc z pracą". Taśmy prawdy PO

- Zarząd jest po to żeby rozwiązywać problemy wewnętrzne Platformy. Nie doszukujcie się żadnej wojny, bo żadnej wojny nie ma - mówił dziennikarzom Andrzej Biernat.

Zarząd krajowy zebrał się wskutek wniosku o niezatwierdzanie wyniku sobotnich wyborów szefa dolnośląskiego okręgu. Wniosek złożył poseł Jakub Szulc ze względu na nagrania zza kulis kongresu. Wynika z nich, że posłowie Norbert Wojnarowski i Michał Jaros zbierali głosy na Protasiewicza i oferowali w zamian pracę w spółkach skarbu państwa.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Panie Grzyb niech pan zachowa, choć o drobinę godności, bo dawał się pan oszukiwać przez ostatnie co najmniej 6 lat. Ludzi bezwiednie podążających za głosem Tuska bezkrytycznych, bezrefleksyjnych nie należy żałować powinni ponosić dotkliwie konsekwencje swoich nieodpowiedzialnych wyborów.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Panowie z PO,nie jesteście lepsi od PIS-u,straciliście mój głos w następnych wyborach.Bawcie się już sami.!!!

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.