Facebook Google+ Twitter

Zarząd Transportu Miejskiego i jego maskotka

Zakończył się konkurs na projekt i nazwę maskotki ZTM. Już 15 grudnia poznamy zwycięską pracę, która stanie się automatycznie oficjalną maskotką warszawskiego Zarządu Transportu Miejskiego.

Zdjęcie ilustracyjne / Fot. ztm.waw.pl28 listopada 2008 r. komisja zakończyła przyjmowanie prac konkursowych. Mimo szerokiej akcji promocyjnej zorganizowanej przez ZTM oraz partnera medialnego TVP Warszawa, konkurs cieszył się umiarkowanym zainteresowaniem. Od początku jego trwania (7 października) do organizatorów napłynęło tylko 200 prac. Obecnie trwa ich przeglądanie i ocena.

- Cała akcja skierowana była do ludzi młodych - dzieci, młodzieży i studentów. Wybraliśmy właśnie taką grupę wiekową, gdyż stawiamy na młodość i kreatywność. Celem takiego działania jest ocieplenie wizerunku środków transportu publicznego wśród osób jeszcze uczących się, których nie stać na własny samochód. Chcemy już od najmłodszych lat budować z dziećmi więzi i przywiązanie do naszej marki - komentował Igor Krajnow, rzecznik Prasowy ZTM.

Nagrody w konkursie zostaną przyznane w różnych kategoriach wiekowych - od dzieci najmłodszych po dorosłych już studentów. W ręce wyróżnionych uczestników trafi cała pula atrakcyjnych nagród rzeczowych m.in: odtwarzacze mp3 i aparaty fotograficzne. Zwycięzca nagrody głównej otrzyma laptopa.

- Jeszcze tylko 2 tygodnie dzielą nas od poznania zwycięskiego projektu. Nie pozostaje nam nic innego jak czekać na naszą bajkową maskotkę - dodał Krajnow.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.