Facebook Google+ Twitter

Zarzut zabójstwa dla matki małej Madzi z Sosnowca

Katarzyna W, matka półrocznej Magdy z Sosnowca usłyszała zarzut zabójstwa swojego dziecka. Biegli ustalili, że śmierć dziewczynki miała "charakter nagły i gwałtowny".

 / Fot. PAP/Andrzej GrygielW trakcie prowadzonego śledztwa w sprawie śmierci małej Magdy z Sosnowca, prokuratura postawiła Katarzynie W. zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci dziecka, zawiadomienia organów ścigania o nie popełnionym przestępstwie oraz tworzenia fałszywych dowodów.

Zarzuty dla Katarzyny W zostały zmienione po otrzymaniu specjalistycznej opinii biegłych z Zakładu Medycyny Sądowej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, którzy ustalili, ze śmierć dziecka miała "charakter nagły i gwałtowny".

Czytaj również:
Rodzice Madzi wystąpią w programie "Rozmowy w toku"


Rzeczniczka katowickiej Prokuratury Okręgowej Marta Zawada-Dybek nie ujawniła, czy matka Madzi przyznała się do winy. Nie wiadomo też, czy w śmierć dziecka są zamieszane osoby trzecie. Katarzyna W została zatrzymana i przesłuchana. Śledczy przygotowują wniosek o zastosowanie dla niej tymczasowego aresztu. Kobiecie grozi dożywocie.


Znajdź nas na Google+


Wybrane dla Ciebie:




Komentarze (9):

Sortuj komentarze:

igor
  • igor
  • 13.07.2012 19:34

Szarpała i biła aż skonało a jej brat
zakopał jak szczenię.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A jednak zabójstwo? Ciekawe co wykryją w sprawie "osób trzecich"?

Komentarz został ukrytyrozwiń
krystyna
  • krystyna
  • 12.07.2012 21:29

Najlepiej jak by jej na te,głowę stringi założyli,co tannczyła w klubie nocnym to suka bez skrupułu,jeszcze naszych mężów kusiła,co ona imponowała,to ja się zastanawiam,kto to chciał oglądać..k

Komentarz został ukrytyrozwiń
JureK M
  • JureK M
  • 12.07.2012 21:23

Teraz o tej zbrodni będą trąbić miesiąc .... a przecież, też są inne jeszcze nie wyjaśnione zbrodnie, za rządów PO i też niewyjaśnione! Dlaczego o tych zbrodniach jest cicho???

Komentarz został ukrytyrozwiń
julka
  • julka
  • 12.07.2012 21:15

jak to ważniejsze sprawy np.jak zamach smoleńsku, a co mordować dzieci można, za wszystko trza sie brać po kolej ..

Komentarz został ukrytyrozwiń
babcia
  • babcia
  • 12.07.2012 20:38

W telewizji pokazali jak ją policjanci prowadzili w czarnej chuście czy czymś tam na twarzy. Czemu tak dziwnie?

Komentarz został ukrytyrozwiń
Wacław Tomczyk
  • Wacław Tomczyk
  • 12.07.2012 20:17

Ile setek tysięcy ludzi umarło dzięki PO? Czekając na leki, czekając na operacje, czekając na spełnienie obietnic Tuska, grzebiąc w śmietnikach by przeżyć, utrzymując z renty lub emerytury rodziny, wybierając pomiędzy kupnem leków a kupnem jedzenia? Ilu jeszcze musi umrzeć Polaków zanim Polacy zrozumieją, że PO powodując znaczne ubytki w populacji powinno zostać skazane na śmierć. Gdzie się podziało "Ministerstwo do spraw ludzi wykluczonych?" Panowie i Panie z PO, może ludzie was nie osądzą, może dożyjecie starości w luksusie, ale „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci Moich najmniejszych, mnieście uczynili.” (Mt. 25, 40) powoli nieuchronnie zbliżacie się do momentu gdy:: ujrzycie na własne oczy niesamowite wizje Pana Dantego i ... . Więc powodzenia w wieczności.

Komentarz został ukrytyrozwiń
JW@
  • JW@
  • 12.07.2012 18:32

Ważniejsze sprawy nas czekają np. zamach smoleński!! Czyżby media i rząd, chcieli tą zbrodnią przykryć jeszcze straszniejszą zbrodnię??

Komentarz został ukrytyrozwiń
3581
  • 3581
  • 12.07.2012 18:08

Temida nierychliwa, ale jednak sprawiedliwa.