Facebook Google+ Twitter

Zaskakujące "Forum Gospodarcze 2014" już w marcu w Toruniu

Współautorzy: Marta Wróbel

XXI Forum Gospodarcze odbędzie się 3 i 4 marca 2014 r. Jest miejscem spotkań gości z kraju i zagranicy. Tematyka Forum, obejmuje analizę najważniejszych wyzwań stojących przed gospodarką w kontekście kryzysu ekonomicznego.

 / Fot. Materiały prasowe organizatorówPodczas konferencji spotykają się, dyskutują i wymieniają poglądy przedstawiciele Unii Europejskiej, Ambasadorowie, przedstawiciele Rządu, Samorządu, Parlamentu, Nauki i Kultury, Mediów, Polityki oraz Biznesu lokalnego, krajowego i zagranicznego.
Tematyka jednego z największych kongresów ekonomiczno-gospodarczych w Polsce, obejmuje analizę najważniejszych wyzwań stojących przed polską, europejską i światową gospodarką w kontekście kryzysu ekonomicznego oraz procesów integracji i globalizacji.

Myślą przewodnią XXI Forum Gospodarczego będzie „Integracja i Współpraca” a w szczególności będzie mowa o „Mikro, Małej i Średnią Przedsiębiorczością”. W czasie rozmów i dyskusji poruszane będą aktualne zagadnienia dotyczące tego, co dzieje się w Polsce i na świecie

 / Fot. M. Wróbel- Forum Gospodarcze już bezapelacyjnie mieści się w gronie trzech największych i najlepszych kongresów ekonomiczno-gospodarczych w Polsce i jest jedynym, w którym politycy, biznesmeni i profesorowie filozofii są razem i dyskutują.- mówi Jacek Janiszewski, przewodniczący rady programowej Stowarzyszenia Integracja i Współpraca, głównego organizatora Forum - Przyjadą goście z Ameryki Południowej, Azji a także z Afryki... Tematyka jak zwykle podzielona będzie na bloki takie jak np. gospodarka, zdrowie, energetyka, rolnictwo, sprawy zagraniczne itp- dodaje.

Organizatorzy chcą wykorzystać infrastrukturę Torunia podczas organizacji przyszłorocznego kongresu. Taka formuła organizacyjna pozwoli by Forum stało się jedynym w Europie a być może nawet na świecie spotkaniem biznesowym i kulturalnym, które stanie się Kiermaszem Gospodarczym.

FORUM GOSPODARCZE 2013 / Fot. M. WróbelPoszczególne dyskusje będą odbywać się w salach Ratusza, Dworu Artusa, Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Miejskiego i innych obiektach atrakcyjnych i bliskich Rynkowi Staromiejskiemu. W Teatrach zaś odbywać się będą sztuki teatralne, a muzea będą czynne w dzień i w nocy dla zwiedzających. Natomiast w obrębie rynku będą odbywać się liczne wydarzenia tworzące barwny festyn. Takie działanie nie tylko uatrakcyjni znacząco organizowane Forum, ale także ułatwił dotarcie do większej liczby osób, a Forum osiągnie wymiar społeczny.

Organizatorzy zachęcają do aktywnego włączenia się w organizację tej arcyciekawej i nieprzeciętnej imprezy. Zapraszają też serdecznie w marcu do Torunia.

Szczegółowe informację można znaleźć na stronie Forum Gospodarczego

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.