Facebook Google+ Twitter

Pozycja materiału w rankingach:

523 miejsce

Zaskakujący singiel NeuOberschlesien!

NeuOberschlesien przedstawia nowy teledysk i zarazem pierwszy singiel zwiastujący nową płytę zespołu, zatytułowany 'Fart'. Jest to pierwsza kompozycja zespołu, który powstał po rozpadzie Oberschlesien w lutym bieżącego roku.

NeuOberschlesien - Fart / Fot. SP Records Czasem trzeba najpierw sięgnąć dna, by potem wzbić się w górę, przezwyciężyć wszystkie trudności i spełniać swoje marzenia. Zwalczyć swoje demony. Zrezygnować z tłumu osób wokół siebie na rzecz tych najbliższych. Ostudzić w sobie gniew...

Do takich sytuacji nawiązuje Michał Stawiński, wokalista NeuOberschlesien, w najnowszej propozycji zespołu - 'Fart'. Szczery, przejmujący tekst oraz ogrom emocji w każdym wyśpiewanym przez niego wersie sprawiają, że ten utwór ma szansę stać się inspiracją dla wielu z nas - każdy słuchacz może odnaleźć w nim cząstkę siebie i uwierzyć, że z przeciwnościami losu można wygrać.

Muzycznie utwór jest przede wszystkim bardzo nowoczesny - oparty na ciężkim brzmieniu gitar, uzupełnionym elektroniką. Dokładnie, od początku do ostatnich akordów, przemyślany pod względem aranżacyjnym. Melodyjny, uzależniający refren to dowód na to, że zespołowi udało się stworzyć przebój, bez konieczności rezygnacji ze swojego charakterystycznego brzmienia.

'Fart' to zwiastun nowej płyty zespołu, która ukaże się jesienią. Jak zdradzili muzycy, praca nad materiałem odbywa się w 'niezwykle radosnej i twórczej atmosferze'.

NeuOberschlesien to jedna z gwiazd festiwalu Castle Party 2017, który startuje już 13 lipca. Zespół zagra w sobotę, na dużej scenie, tuż przed legendą sceny doom metal - My Dying Bride.


'Fart' Neuoberschlesien - kliknij, by obejrzeć teledysk!Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.