Facebook Google+ Twitter

ZaSkypuj sobie pracę!

Agencja pośrednictwa pracy SBA Euro Opole od 20 lipca uruchamia nową usługę dla wszystkich osób zainteresowanych wyjazdem do Holandii w celach zarobkowych.

Agencja pośrednictwa pracy SBA Euro Opole od 20 lipca uruchamia nową usługę dla wszystkich osób zainteresowanych wyjazdem do Holandii w celach zarobkowych. W każdy wtorek pomiędzy godziną 15 a 17 każda osoba będzie miała możliwość skontaktowania się z konsultantem SBA Euro za pomocą komunikatora Skype (login: sbaeuro.opole).

Konsultant odpowie na każde pytanie oraz pomoże rozwiązać wszelkie niejasności związane z wyjazdem do Holandii. Za pomocą komunikatora uzyskamy informacje dotyczące aktualnych stanowisk pracy na które odbywa się
rekrutacja a także warunków jakie trzeba spełnić aby wyjechać. Dużą nowością będzie możliwość przeprowadzenia z pracownikiem firmy video rozmowy rekrutacyjnej bez konieczności wychodzenia z domu.

Nowe rozwiązanie pomoże dotrzeć do osób które z różnych względów mają problem z wizytą w siedzibie firmy, pochodzą z odległych miejscowości lub preferują taką formę komunikacji. Skype jest bardzo popularnym narzędziem, korzysta z niego wiele młodych osób a także osoby w średnim wieku i starsze. Video rozmowa umożliwia bardziej osobisty kontakt, niż ma to miejsce w przypadku zwykłej rozmowy telefonicznej czy wymiany maili. Warto dodać, że komunikator a także rozmowy przez niego prowadzone są całkowicie darmowe, wystarczy posiadać komputer i dostęp do Internetu.

Jak przyznaje Katarzyna Tokarek HR Manager w firmie SBA Euro:

„Chcemy jeszcze bardziej ułatwić zainteresowanym osobom kontakt z nami, dlatego dajemy im do dyspozycji nowe narzędzie. Taki sposób komunikacji pozwoli zaoszczędzić czas potencjalnym kandydatom a także naszym obecnym klientom, oraz pozwoli na bardziej osobisty kontakt z konsultantem. Na początku usługa dostępna będzie przez dwie godziny tygodniowo, w przypadku dużego zainteresowania taką formą kontaktu z naszym biurem rozszerzymy propozycję.”

Informację o nowej usłudze oraz aktualne oferty pracy dostępne są pod adresem: www.sbaeuro.pl.
SBA Euro B.V. jest biurem pośrednictwa pracy w Holandii wchodzącym w skład międzynarodowej grupy SBA Holding B.V. skupiającej firmy doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Spółka istnieje od 1997 roku i prężnie działa na europejskim rynku pracy czasowej (to właśnie w Holandii ponad 4 % ogółu zatrudnionych stanowią pracownicy tymczasowi). Od początku swojej działalności SBA Euro B.V. jest jedną z najszybciej rozwijających się organizacji w branży oferującej pracę w Holandii, która w coraz szerszym stopniu zaspokaja potrzeby holenderskiego rynku pracy. Obecnie firma SBA Euro B.V. posiada swoje oddziały w Tilburgu, Heerenveen, Loenen i Wijk aan Zee. Swoim pracownikom firma zapewnia m.in.: ciekawą i dostosowaną do oczekiwań pracę, wysokie wynagrodzenie zgodne z Kolektywnymi Warunkami Pracowniczymi (CAO), system atrakcyjnych premii, dobre warunki mieszkaniowe, bezpłatny dojazd z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy, dopełnienie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem, w tym obowiązków rejestracyjnych w tamtejszych urzędach.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Zobacz także:

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.