Facebook Google+ Twitter

Zasłabł w parku, uratował go Dustin Hoffman

Znany wszystkim aktor wielkiego formatu - Dustin Hoffman, kilkanaście dni temu "przypadkowo" ocalił życie pewnego młodego prawnika. Dziś młody człowiek wyznaje "Muszę podziękować Dustinowi Hoffmanowi - uratował mi życie".

Dustin Hoffman at the 1989 Academy Awards / Fot. Flick.com/wikimedia Creative Commons 2.o74-letni aktor znany z takich ról jak "Tootsy", "Sprawa Kramerów" czy "Dick Tracy", do tej pory jedynie grał bohaterów. Jednak los bywa przewrotny i jak często mówi się - "życie to nie teatr". W przypadku Hoffmana jest dokładnie inaczej. Rolę bohatera przełożył na rzeczywistość, ratując życie młodego człowieka.

Aktor posiadający dom w Londynie, często spaceruje - jak na londyńczyka przystało - po słynnym Hyde Parku. Tam też przypadkowo zauważył uprawiającego jogging młodego mężczyznę, który niespodziewanie zasłabł. Niemłody już aktor podjął się wyzwania i niezwłocznie pobiegł na pomoc mężczyźnie, który okazał się być 27-letnim prawnikiem. Od razu zadzwonił pod numer alarmowy wzywając karetkę pogotowia i cały czas czuwał przy 27 latku. Po 15 minutach przyjechało pogotowie, które zabrało mężczyznę do szpitala.

Całe zdarzenie miało miejsce 27 kwietnia, a Dempster - uratowany przez gwiazdora mężczyzna, doznał ataku serca i gdyby nie pomoc D. Hoffmana, mógłby nie mieć już możliwości podziękowania swemu wybawcy za pomoc. Tymczasem, jak informuje Ansa.it, 27 latek jest wdzięczny aktorowi i wyznaje - "Chcę powiedzieć dziękuję Dustinowi Hoffmanowi. Uratował mi życie."

I tak rola D. Hoffmana w z filmu "Przypadkowy bohater", w którym kiedyś zagrał przelała się na plan życiowy. No cóż..."życie jest nowelą..."


Znajdź nas na Google+

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

Życie, życie jest nowelą...
Czy Mr. HofFman tylko czuwał przy zasłabniętym?
Zadzwonił i był?
Nie reanimował?

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobrze, że ktoś kto jest "gwiazdą" jest również człowiekiem. Równie bardzo mi się podobało jak Arnold Schwarzenegger uratował tonącego.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.