Facebook Google+ Twitter

Zasłyszane w szatni czyli łabędzi śpiew Kręciny po losowaniu EURO

Wydarzeniem ostatnich dni w sporcie było losowanie grup Euro 2012. W kuluarach aż piszczy od różnych komentarzy. Milczeli tylko Włosi, którzy nie mogli powstrzymać łez. Wciąż nierozstrzygnięte pozostaje pytanie: co z tą Brazylią?

Wydarzeniem ostatnich dni było niewątpliwie losowanie grup Euro 2012. Swoją drogą tak szczęśliwe dla "biedronek" Smudy, że pojawiły się głosy, jakoby był to łabędzi śpiew Zdzisława Kręciny. Pisząc "szczęśliwe" miałem na myśli oczywiście aspekt czysto sportowy. Nietrudno bowiem zauważyć, że spośród borykających się z poważnymi problemami gospodarczymi państw, określanych dość brzydko mianem "PIIGS" (skrót od Portugal, Italy, Ireland, Greece, Spain), a które swoje mecze grupowe zagrają w Polsce, brakuje tylko Portugalczyków.

W związku z tym, dotarliśmy do nieoficjalnych komentarzy dotyczących losowania. Jak zareagowała na wyniki Europa, a jak przyjęto je w Polsce?

Wielkie nadzieje Szwecji, by sprezentować Polakom kolejny Potop, spełzły na niczym. W kraju żałoba, kibice już zaczęli odkładać na wyjazd do Kijowa. Losowaniem nie zmartwili się Grecy, oni i tak nie mają za co przyjechać na mistrzostwa. Holendrzy zwietrzyli spisek i twierdzą, że zesłano ich na Ukrainę, bo ich kibice przyjęliby rękawicę rzuconą przez polskich kiboli. Nieoficjalnie mówi się, że Beata Kempa odpowiedziała, że i tak nie mieliby szans. Irlandczycy zapowiadają odwet i że tym razem, to oni zaleją Polskę. Cristiano Ronaldo obawia się o pogodę i swoją nową fryzurę. Anglicy są zaś szczęśliwi, że nie będą grali przeciwko Tomaszewskiemu, który znów mógłby ich zatrzymać. Prezydent Komorowski podkreśla, że zgoda buduje, więc spotkanie z Rosją musimy zremisować. W międzyczasie pojawiła się nadzieja dla Greków - Jarosław Kaczyński zaprasza ich na zakupy w Biedronce. Natomiast minister Rostowski wprowadza czwarty wariant budżetu, w którym dług państwa pokryć mają przyjezdni kibice. Słychać też pokrzykiwania Dody Gdzie jest Brazylia, ja się pytam, gdzie jest Brazylia??

Czytaj dalej --->

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (2):

Sortuj komentarze:

rk
  • rk
  • 05.12.2011 22:11

A Tusk - jako stadionowy chłopiec będzie nosił autowe piłki , Niemcom i Rosjanom tak dla relaksu.

Komentarz został ukrytyrozwiń
szukam prawdy
  • szukam prawdy
  • 05.12.2011 20:19

Co za kniot. Ani ładu ani składu. Nie wiadomo o co chodzi. Literacki bełkot domorosłego dziennikarza.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.