Facebook Google+ Twitter

Zastawił wszystko - jak to w hazardzie

Afera hazardowa, mocno nadszarpnęła wizerunek premiera Tuska. Teraz pan premier robi wszystko, aby odzyskać wiarygodność.

Był przeciek z kancelarii premiera, czy to wymysł? Raczej pomysł dobrze zaplanowany, by oczernić premiera. Tak sądzi śmietanka Platformy, zebrana na styku biznes - polityka.

Wszyscy pamiętamy porażkę Donalda Tuska w wyborach prezydenckich 2005 roku. Od tego momentu trwa kolejna walka o Pałac Prezydencki, premiera RP. Wszystko było podporządkowane temu celowi. Pojawiły się głosy, że rząd jest mało odważny, bo boi się trudnych decyzji, by nie zaszkodzić Tuskowi w zdobyciu prezydentury. Liczyły się tylko sondaże i wizerunek premiera.

Kolejne przesłuchania prze komisją hazardową, powodują jednak spadek popularności premiera i rządu. Lata pracy i marzenia o Pałacu Prezydenckim, oddala spadek wiarygodności premiera. Rysuje się czarny scenariusz dla władz PO, porażka w wyborach prezydenckich, która zamieni się w agonię w wyborach parlamentarnych. Sytuacja wygląda więc poważnie.

Ruch premiera, też poważny. Zastawił wszystko, marzenia i lata przygotowań, które miały pomóc
pokonać Lecha Kaczyńskiego w walce o fotel Prezydenta RP. Zastawił wszystko, by odzyskać wiarygodność przed komisją hazardową.

To hazardowe zagranie premiera Tuska ma ukręcić łeb komisji hazardowej. Ryzyko jednak jest spore, jak to w hazardzie.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (52):

Sortuj komentarze:

Czy łeb został ukręcony...wydaje się, że tak

Komentarz został ukrytyrozwiń

"Wspomnienie" afery po kilku miesiącach? .......Chyba
http://podatki.gazetaprawna.pl/artykuly/411210,rzad_juz_nie_jest_wrogiem_e_hazardu_chyba.html

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witaj Jarosław ! kto ma władzę ...bo nie kumam. Prezydent to stanowisko wedłu Tuska bez realnej władzy. Premier dziś jest jutro po nim...taka jest dupokracja

Komentarz został ukrytyrozwiń

Gdy trener wystawia rezerwy ...to już pogodził się z przegraną...II- liga PO do wyborów prezydenckich, czy to brak wiary. Kaczyński ma duże szanse, ale trzeba przyznać są zaskoczeni wystawieniem rezerw.To taka pogarda dla przeciwników.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dobre - to jest chyba "jedyna" jakże dobra "rada" Lecha W. no , no jestem pod wrażeniem , a z drugiej strony to trochę dziwi zachowanie PiS , pozbyli się "rywala" zwycięstwo mają w "kieszeni" gdyż cały czas mówili że Tusk nie ma szans - to chyba teraz będą mieć z "górki" jak jeszcze PO wystawi zamiast Sikorskiego - Komorowskiego czyli 3 sort to już chyba nawet nie bedzie trzeba robić jakiejkolwiek kampani wyborczej !!!!!!!! Zobaczymy jak sobie radzi Kaczyński z drużyną "C" Platformy Obywatelskiej
:))))))))

Komentarz został ukrytyrozwiń

Ploty mówią, że to L.Wałęsa dał pomysł, by nie startował w wyborach prezydenckich. Gdy Tusk stanie przed komisją, wiedza nasza będzie większa

Komentarz został ukrytyrozwiń

Cienko przędzie ten nasz premier.

Komentarz został ukrytyrozwiń

A gdzie ta specjalna chmurka bardzo lubię prezenty

Komentarz został ukrytyrozwiń

Witam Lesław w ten niedzielny poranek. Trafna uwaga. Hazardzista to niestabilny emocjonalnie człowiek. Wszelkimi sposobami stara się ...tym razem mi się uda i wygram (pieniądzę , władzę).
Hazardzista ma przekonanie, że kiedyś musi wygrać (ślepy los z pominięciem demokracji), bo wygrana mu się poprostu należy.Wymyśla rózne wymówki (programy) do wytłumaczenia swojej postawy

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dramat dla rodziny hazardzisty.

Komentarz został ukrytyrozwiń

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2017 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.