Facebook Google+ Twitter

Zatankuj do pełna, czyli powakacyjne uzupełnianie banków krwi

  • Źródło: Gość dnia
  • Data dodania: 2013-09-12 11:29

Wakacyjny, wzmożony okres samochodowych wojaży już za nami. Niestety, jak co roku, to czas większej niż zwykle liczby wypadków drogowych.

Okazją, by wspomóc poszkodowanych z województwa podlaskiego i ich rodziny w walce o życie, będzie odbywające się już w najbliższą sobotę (14 września) przy ul. Węglowej 8 moto show połączone z powakacyjnym uzupełnianiem banków krwi.

Rozpoczynająca się o godzinie 14 impreza „Zatankuj do pełna: oddaj krew – pomóż potrzebującym” została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku. Organizatorami przedsięwzięcia są przedstawiciele największych, regionalnych klubów motoryzacyjnych. Oprócz nich, w wydarzeniu wezmą także udział firmy z województwa podlaskiego działające na co dzień w branży motoryzacyjnej.

Na wszystkich, którzy tego dnia zdecydują się oddać krew, czekają przygotowane przez sponsorów upominki, a także szansa, by zafundować sobie sesję zdjęciową z profesjonalnymi modelkami.

Ponadto, jeden z partnerów akcji, białostockie centrum motoryzacyjne Martom postanowił uhonorować trzech najbardziej ofiarnych dawców specjalnymi pakietami voucherów na kompleksowe, profesjonalne czyszczenie całego pojazdu – kabiny i karoserii. Dodatkowo, 50 krwiodawców może liczyć na vouchery uprawniające do umycia auta metodą przesuszonej pary, do wykorzystania w nowo otwartej eko-myjni Martomu.

Sobotnia impreza to jednak nie tylko okazja, by wspomóc potrzebujących. Oprócz oddawania krwi, uczestnicy wydarzenia będą też mieli szansę np. obejrzeć najszybsze auta w regionie czy zapoznać się z ofertą podlaskich firm motoryzacyjnych.

Dodatkowo, podczas spotkania będzie można sprawdzić głośność układu wydechowego w samochodzie czy spróbować swoich sił w paintballu. Imprezę z całą pewnością uprzyjemnią pokazy barmańskie i serwowane w tym czasie gościom bezalkoholowe soft drinki.

„Zatankuj do pełna: oddaj krew – pomóż potrzebującym”
Sobota 14 września 2013 r.
Godz. 14:00
Białystok, ul. Węglowa 8
(Janusz Mroczkowski)

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.