Facebook Google+ Twitter

Zatorski akcent w Bieszczadach

W wyniku ogólnopolskich eliminacji do udziału w festiwalu "Natchnieni Bieszczadem" 2016 Janusz "Zatorczyk" Czerwik artysta z Zatorszczyzny znalazł się w dziesiątce finalistów

 / Fot. j.cz.W wyniku ogólnopolskich eliminacji do udziału w festiwalu "Natchnieni Bieszczadem" 2016 Janusz "Zatorczyk" Czerwik artysta z Zatorszczyzny znalazł się w dziesiątce finalistów, którzy na tej imprezie w dniu 23 lipca br prezentowali swoją twórczość. Wydarzenie miało charakter konkursowy. W samym sercu Bieszczad, w Cisnej zabrzmiały utwory "Kropla na rzęsie" i "Kiedyś", których autorem słów jest Janusz, a autorem muzyki jest Piotr Gawron. Jury podkreśla, że poziom wykonawczy konkursu był bardzo wysoki i sprawił wielką trudność w wyłonieniu zwycięzców.
" ja ze swojego występu jestem bardzo zadowolony. Śpiewało mi się bardzo dobrze, bez szczególnej tremy chociaż ona zawsze jest. Nie wątpliwie znalezienie się w gronie tak znakomitych i dobrze przygotowanych kolegów artystów było dla mnie wielkim wyróżnieniem. Cieszę się ogromnie , że mogłem wystąpić właśnie w Cisnej, która jest w moim przekonaniu stolicą polskiej piosenki poetyckiej. Mimo iż nie zostałem uhonorowany miejscem na podium to ze strony publiczności otrzymałem bardzo ciepłe i serdeczne przyjęcie, za co bardzo dziękuję. Myślę, że nie było to moje ostatnie spotkanie z tą publicznością." - podkreśla Janusz "Zatorczyk".
"Natchnieni Bieszczadem" to cykliczna impreza. W tym roku miała miejsce VIII edycja. Festiwal trwał dwa dni 22-23 lipca w Cisnej zaś organizatorzy zadbali o całą gamę wydarzeń promujących region poprzez twórczość artystów z krainy łagodności. Nie zabrakło więc szeroko pojętej poezji w różnej oprawie muzycznej i bez. Można było spotkać artystów z górnej półki artystycznej tego gatunku. Gośćmi byli m.in. poeta Adam Ziemianin i Agata Rymarowicz artystka śpiewająca poezję z Krakowa.
patronat medialny nad imprezą objęła Tv Rzeszów oraz Radio Rzeszów.

Wybrane dla Ciebie:
Komentarze (0):

Dziękujemy za Twoją aktywność w serwisie wiadomosci24. Do zobaczenia niebawem w innym miejscu.

Copyright 2018 Wiadomosci24.pl
#PRZEPROWADZKA: Dowiedz się więcej

Korzystamy z cookies i local storage.

Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.